פורום טיפולי פוריות ברפואה משלימה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:08

דיקור וטיפולים

שלום. אני בטיפולי הפריה מספר חמש - ללא הצלחה. התחלתי דיקור. האם מומלץ להמשיך בו גם לאחר החזרת העוברים? פשוט כל אחת אומרת לי משהו אחר ואני כבר מבולבלת..
20:28

דיקור לאחר החזרת עוברים

שלום מאיה
אין מניעה להמשיך בדיקור לאחר החזרת העוברים. יש לנהוג לפי הנחיות המטפל/ת שלך. אנחנו לא נפגשנו כך שאין לי שום פרטים לגבי מצבך.
המטופלות שלי מקפידות להגיע לאחר ההחזרה ע"מ לחזק את ההשתרשות ולהעלות את סיכויי ההצלחה. חשוב להמשיך בטיפול בעיקר במצבים של הפלות חוזרות.
מקווה מאד שיצליח הפעם
:)
נועה
14:26

תודה. קצת חוששת

מהסיבה ששמעתי כבר משתי בנות שחוו דימום מאסיבי בדיוק לאחר שעשו טיפול בדיקור לאחר ההחזרה. מי אומר שלא הדיקור גרם להפלות? הרי אומרים שהוא מגביר את זרימת הדם... לא?
חשש מדיקור ‏(נועה קרן)
21:33

חשש מדיקור

מבינה את החשש שלך.
דיקור מחזק את התפקוד התקין של הגוף, כך שאינו מזרים דם בצורה עודפת. אני מאמינה שבמקרים שציינת הוא זירז את התהליך שהיה בגוף של "דחיית" העובר.
ממליצה לגשת למטפל שאת סומכת עליו. ובמידה והחשש כ"כ גדול, אולי שווה לותר על הדיקור, לאכול טוב, לנוח, לשמור על חום הגוף ועל פעילות גופנית מתונה כגון הליכה.
בהצלחה
נועה
לראש הפורום >

מידע על טיפולי פוריות