פורום טיפולי פוריות ברפואה משלימה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
17:20

אחרי IVF שלא נקלט

אני אחרי IVF שלא נקלט מסיבה לא ברורה מכיוון שגם אצלי וגם אצל בן זוגי הכל תקין. אני מחפשת טיפול מהתחום האלטרנטיבי שיעזור בקליטה.
על מה בד"כ ממליצים לנשים שמנסות להיכנס להיריון?
09:51

טיפול לעידוד קליטה של הריון

שלום זהר,
כ40% מהזוגות שלא נכנסים להריון כיום, נמצאים באותו מצב של "אי-פוריות בלתי מוסברת". מבחינת הרפואה המשלימה הסיבות לחוסר הפוריות יכולות להיות מרובות. החל בגורמים פסיולוגיים כגון זרימה לא מאוזנת של דם בגוף, חולשה של האיברים שאמורים לקלוט את ההריון, תזונה לא נכונה ועד גורמים נפשיים כגון סטרס, שינה מאוחרת ולא מלאה, אורח חיים לא בריא ועוד.
הטיפול ברפואה משלימה יגע בכל אלה. אני רואה תוצאות יפות לדיקור ברפואה סינית וממליצה בחום, זו מטפלת בכל הרבדים ונוגעת גם בחיזוק המערכת הפסיולוגית וגם בהרגעה ברמת הנפש. אך יש כאלה שיעדיפו ללכת לריפוי בתזונה ולהקפיד על אורח חיים בריא הכולל פעילות גופנית מתונה (כגון יוגה או הליכות).
במידה ותרצי אשמח להמליץ על מטפלים בתחומים הנ"ל בעלי נסיון בטיפול בתחום הפיריון. יכולה לפנות אלי ישירות למייל: noakeren5@gmail.com
בהצלחה.
נועה
לראש הפורום >

מידע על טיפולי פוריות