פורום טיפולי פוריות ברפואה משלימה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:02

עזרה למישהי שלא מצליחה להרות

גיסתי ואחי מנסים להיכנס להיריון יותר משנה והם עברו בדיקות אבל לא יודעים מה הסיבה שבגללה היא לא נכנסת להיריון. יש להם שני ילדים מתוקים והיריונות שלה איתם היו קלים והיא ילדה את שניהם בלידה טבעית.
גיסתי בת 34 ואחי בן 39
איזה טיפול מומלץ למישהי כזאת שיש אותו ברפואה המשלימה? והאם רפואה משלימה זה אומר טיפולים של הרפואה הרגילה עם טיפולים טבעיים?
15:16

נסיון להרות משך שנה

שלום נגה,
במידה וכל הבדיקות תקינות זוג יחשב ללא פורה רק אם ינסו להרות שנתיים לא הצלחה. נסיון להרות משך שנה ללא הצלחה אינו בעייתי, פרט לכך שמכניס את הזוג ללחץ. לאור ההיסטוריה של הזוג אני עוד יותר אופטימית.
לגבי טיפול, לא ניתן להמליץ על טיפול מבלי שאני יודעת פרטים על הזוג. יתכן ויש מקום לשינוי בתזונה, לדיקור או אפילו לודא שהמחזור תקין ומתקיים ביוץ. יתכן שהיה מחזור אחד עם דימום חזק מהרגיל והאישה הרתה אך הפילה באופן טבעי. אין סוף לאפשרויות הניתוח וללא פרטים לא יכולה להמליץ על טיפול ספציפי. אשמח לעזור יותר במידה ויהיו פרטים נוספים או ירצו להיפגש.
בברכה
נועה
לראש הפורום >

מידע על טיפולי פוריות