פורום טיפולי פוריות ברפואה משלימה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
11:14

רוצה להיכנס להיריון ולא מצליחה

אני בת 26 נשואה 7 חודשים ומנסה להכינס להיריון מהחתונה הפסקתי גלולות מהיום שהתחתנתי הגוף כבר אמור להיות נקי מהגלולות, לא?
אני הפסקתי לעשן לפני כמעט שנה לפני שהפסקתי עישנתי 10 שנים האם השילוב של הגלולות והעישון שיבשו לי את הפוריות? גם בעלי מעשן זה קשור? אני לא יודעת מה לחשוב אני לחוצה מאוד ורוצה מאוד להיכנס להיריון...
תודה מראש!
גלולות ופוריות ‏(נועה קרן)
13:39

גלולות ופוריות

שלום לך,
ההשפעה של הגלולות שונה מאחת לשניה. תלוי כמה זמן סה"כ נטלת גלולות וכמה זמן אחרי וסת ראשונה התחלת. כשנוטלים גלולות הגוף מפסיק את ההפרשה הטבעית של ההורמונים (מכיוון שהוא מקבל אותם דרך הגלולות). המערכת למעשה רדומה במידה מסוימת. אם הוסת שלך היתה סדירה קודם לגלולות וגם לאחר שהפסקת סביר להניח שהמערכת הגינקולוגית חזרה לתיפקוד רגיל.
חשוב לערוך את הבדיקות השיגרתיות: בדיקות דם, בדיקות הורמונים ואולטרסאונד. חשוב שתדעי מתי הביוץ שלך על-מנת לתזמן את יחסי-המין לימים המתאימים.
פרט לכך דרושה סבלנות :)
יכולה לפנות לדיקור סיני על-מנת לעודד את הזרימה של הדם לרחם ולעזור לשפר הפוריות.
בהצלחה
נועה
לראש הפורום >

מידע על טיפולי פוריות