פורום עבירות אלימות במשפחה וייצוג נאשמים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
הבעל נעצר ‏(קרן )
15:58

הבעל נעצר

שלום לצערי הרב אני חיה תחת מתקפות חוזרות של צעקות והתנהגות אלימה של בעלי כלפיי מזה שנים. בפעם האחרונה שהוא הרים עליי יד פניתי למשטרה ועצרו אותו. אני לא רוצה להגיש נגדו תלונה מכל מיני סיבות. אז מה אמור לקרות עכשיו?
להתלונן או לא על בעל אלים ‏(עו"ד יאיר מושיוב)
16:04

להתלונן או לא על בעל אלים

לא ברור לי מה מבוקשך- התלוננת בעבר ובעלך נעצר, אך הוא שב וחור להתנהגותו האלימה והלא נעימה.
מאידך, את מחפשת פתרונות כשלא ברור משאלתך אם כבר פעלת בדרכים אחרות.
למערי אוכל להמליץ לך רק לפנות לרווחה לסיוע או לשכנע את בעלך ללכת לטיפול זוגיות ו/או בכעסים. בשניהם ניתן להיעזר באגף הרווחה של היישוב בו אתם חיים.
בהצלחה,
עו"ד פלילי- יאיר מושיוב
תיקון ‏(קרן)
16:19

תיקון

תודה על תשובתך. ברצוני לתקן, התלוננתי בפעם הראשונה רק בפעם האחרונה שהוא הרים עליי יד, לפני כן מעולם לא פניתי למשטרה.
האם בגלל שהתלוננתי פעם אחת בלבד הוא יחזור הביתה בלי שום פתרון או מעשה של המשטרה?
ההיפך הוא הנכון ‏(עו"ד יאיר מושיוב)
17:01

ההיפך הוא הנכון

אם התלוננת בעבר, ועכשיו תתלונני שוב, קרוב לודאי שמעצרו יוארך והוא יורחק מהבית לתקופה לא ידועה. קחי את זה בחשבון לפני שתתלונני.
יחד עם זאת, לא סביר שתמשיכי לקבל מכות, ולכן תחשבי אם עדיף לך איתו ובסכנה, או בלעדיו ובטוחה.
אם יש לך עוד התלבטויות או אם תרצי בייצוג כקורבן עבירה, את מוזמנת לפנות אליי לפי הפרטים שבאתר.

בהצלחה,
עו"ד יאיר מושיוב
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי