פורום משרד הביטחון, נכי צה"ל ונפגעי טרור

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
02:03

פציעה מרסיס בראש - חבלה רשומה

לכבוד עו"ד מר ארז יער.
אדון נכבד,

שלום רב
אני בן 40 דרגתי סמ"ר בחיל-הים, נבחרתי לחיל מצטיין, וקבלתי אות הצטיינות ממפקד חיל-הים דאז, האלוף מיכה רם. נפצעתי בשנת 1992 בתאונה מרסיס תחמושת במצח. החבלה נרשמה, והוקמה ועדת חקירה. פונתי באמבולנס צבאי וטופלתי בבית חולים והרסיס הוצא בניתוח בהרדמה מקומית. ונשלחתי עם 3 גימלים לביתי. סבלתי מחרדה קשה חום ודופק מהיר. ואושפזתי שוב במתקן בידוד של צה"ל לשבועיים. לאחר מכן חזרתי וסיימתי את שירות הצבאי (שרתתי סה"כ 3 שנים ו 10 שנים מילואים). המשכתי לסבול מדופק מהיר וחרדה. פניתי לאחר כ 10 שנים של סבל (בשנת 2006) לביטוח הלאומי ואובחנתי כסובל מ PTSD ונקבעה לי קצבת נכות יציבה, לאחר מכן הקצבה הפכה לזמנית עקב ביקורת של הביטוח לאומי, ולאחר כ 10 שנים של ועדות חוזרות אובחנתי כלוקה בתסמונת אספרגר כסובל מהפרעה נפשית מורכבת וחשד לסכיזופרניה. ואושרה לי שוב בשנת 2013 קצבת נכות לצמיתות 55% רפואי ו 100% אובדן כושר עבודה. אני מטופל בתרופות רבות.
אני מתקיים מקצבה בגובה 2450 ש"ח, אני בן יחיד ו2 הורי ניצולי השואה הלכו לעולמם. ונשארתי לבדי.
שאלתי האם עדיין ניתן להכיר בי כנכה צה"ל?
תודה
ישראל
המשך - תיקון ‏(ישראל)
02:07

המשך - תיקון

תיקון
כיום אני בן 43
התיישנות ‏(עו"ד ארז יער)
10:37

התיישנות

על פי החוק היות ואתהמוכר מזה יותר משלוש שנים, לצערי אינך יכול לעבור למשרד הביטחון.
תודה רבה על תשובתך המהירה. (ללא תוכן) ‏(ישראל)
11:53

תודה רבה על תשובתך המהירה.

לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית