פורום משרד הביטחון, נכי צה"ל ונפגעי טרור

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
10:16

הבן נפגע נפשית בשירות מילואים

שלום רב, הבן נפגע בשירות מילואים במלחמת לבנון השניה (40 יום שירת) במהלך השירות פגיעה נפשית.שהיו אמורים לפנותו לטיפול ולא פונה. היום מאובן סכיזופרניה ב-2008 חתמנו חוזה עם עורכת דין שאחרי 3 שנים הסתבר שלא היתה התקדמות ואפילו לא מס תיק . נסנו לקדם התיק באופן עצמאי עד שנאמר לנו מאוחר מדי עדיף לקחת עורך דין ואכן כך עשינו חתמנו חוזה עם עורך דין אחר.
בינתיים יש לנו מס תיק משנת 2009 . עכב סיבות שונות התיק ללא התקדמות. למרות שקיבלו את כל המסמכים הרלוונטים וכל המסמכים שביקשו.
יש לציין שהבן עבר בדיקה אצל פסיכאטר מומחה דרך מש\רד הבטחון לפני כשנהו לאחר פנויות חוזרות על מצב התיק נודע לנו שהפסכיאטר המומחה ביקש ממשרד הבטחון שלר של הבן מקצינת הקישור. לאחר שנודע לנו שוב מה שנשלח לפסכיאטר לא היה ברור/קריא/מדויק .
קצינת הקשור שלחה שוב המסמכים. יש לציין שהעיכובים מתמשכים מאחר שמשרד הבטחון עבר למשכנו החדש.
הסביר לנו העו"ד שהעדיפות לנפגעי צוק איתן. ובינתיים שוב נופלים בין הכסאות .
השאלה אך אפשר לקדם התיק במצב הנוכחי. האם יש למי לפנות? אבקש יעוץ דחוף מאחר שהבן עדיין לא מוכר באחוזי נכות .לפי החוק נבקש לדעת תוך כמה זמן לאחר בדיקת המומחה אנחנו אמורים לקבל תשובה נא התייחסותך ץ יש לציין שלפחות פעמיים בחודש מתכתבים עם העו"ד על מנת להתעדכן וכל פעם סיפור חדש. ?????בתודה רבה מראש, ההורים
אבישי
נפגע נפשית ‏(עו"ד עמי נחמני)
15:07

נפגע נפשית

שלום
מקווה שעד לכתיבת שורות אלה הבעיה נפתרה, שאם לא כן ניתן ליצור קשר בטלפון ולקבל פרטים נוספים .
מה שבטוח הוא שנפגע משנת 2008 כבר מזמן היה צריך להיות מוכר ולזכות באחוזי נכות ובקצבה.

עמי נחמני, עורך דין
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית