פורום מהירות מופרזת

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:30

נהיגה במהירות

אחי נוהג במהירות מופרזת ולא נהג אחראי, הוא טוען שהוא לא מרגיש את המהירות ובנסיעות בכבישים פתוחים יחסית הוא לא שם לב בכלל. אני דואגת לו והייתי רוצה לעודד אצלו נהיגה רגועה יותר. יש לי איך?
10:48

קצת בעייתי

יש המון נהגים שנוהגים במהירות מופרזת על הכביש ועד שלא יקבלו דו"ח תנועה, שלילה או חס וחלילה שיקרה משהו הם לא מודעים לבעייתיות ולסכנה, לצערי. יש היום מערכות להתראה מפני תאונות כמו של איווקס לדוגמא, שניתן להתקין בכל רכב ויכולות לסייע בעניין אבל השאלה היא האם הוא יסכים להתקין מערכת כזו? האם זה באמת ישנה את אופן הנהיגה שלו? לדעתי פשוט תשוחחי איתו ותסבירי לו את החששות שלך ואת הסכנות ומשם תפעלי. בהצלחה!
חינוך לנהיגה נכונה ‏(עו"ד דודי דויטש )
15:33

חינוך לנהיגה נכונה

אתי שלום,
ישנן מדינות הנוהגות להקרין פרסומות המציגות בצורה גראפית בוטה תאונות דרכים קשות מתוך אמונה שהן תזעזענה את הצופים ותגרום להם 'להוריד רגל מהגז'.
אין ספק שבעת הצפיה זה עושה לך משהו, השאלה כמה מהתחושה הקשה נשארת עם הנהג למחרת היום, בשעת האמת מאחורי ההגה, כאשר הוא מאחר לעבודה.
יש להניח שזה לא יזיק לנהג מהסוג שאת מתארת. שווה נסיון.
תוכלי למצוא מגוון פרסומות בריטיות ואיריות מהסוג הזה באתר יוטיוב.
מאחל לך ולכולנו שתצליחי.
שבוע טוב.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני תעבורה