פורום איטום - קבלנים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
21:19

פיקסו 22 קרית אתא

אני שלוש שנים מנסה לתקן חדירת מי גשם לדירה מתחת למרפסת פתוחה שלי ( בניין מדורג). מהתחלה היה תיקון מרזב, בשנה לאחר מזה - איטום חדש של חצי מרפסת וריצוף מחדש. בחורף שעבר הזמנתי בדיקת רטיבות ( חב. פלס ). לפי דו''ח-הבעיה נשארה במרזב. בקייץ הזה, לפני תחילת עבודה עשיתי "בדיקה מאולתרת" על דעת עצמי- אטמתי טוב מרזב, מלאתי מרפסת במיים עד גובה 3-5 ס''ם, מיים עמדו יותר מיום וחצי והוצאנו כל המיים באמצעות דלי ( 60דליים) לביוב בייתי. חיכיתי שבוע - לא היתה רטיבות אצל שכנים למטה. עשו לי החלפת חלק עליון של מרזב. שמו לי מתקן לניקוז מיים מתחת לריצוף. כעבור שבוע עשיתי בדיקת הצפה - למחרת היה טיפטוף אצל שכנים. צריכה לציין, שמומחה בדו''ח המליץ להשתמש בחומר היפרדסמו LV וקבלן שעשה לי עבודה ( קבלן שיפוצים ) לא השתמש בו. יכול להיות שזו הסיבה שתיקון לא הצליח? כל הנותני שרות שהזמנתי לתת הוצאת מחיר - ממליצים איטום וריצוף חדש. אך לדעתי , אם ישאר מרזב ישן - איטום חדש לא יפתור את הבעיה? יש מצב שפגם נעשה בנקז גג ( במחיצת בטון ) שמחבר בין קולט מיי גשם לגשמה ( בקיר משותף ) - בקיר אין רטיבות! אפשר לתקן נקז זה?
פיקסו ‏(אבי אריאלי)
15:55

פיקסו

אינסה שלום
ראשית על מנת לבצע בדיקה נכונה ללא כל התערבות של בעל מקצוע והוצאות מרובות,חובה לבצע בדיקה בלחץ של המרזב.
אוטמים את הנקודה הכי נמוכה היכן שהמים נשפכים לגינה או לרחוב,ואז ממלאים אך ורק את המרזב עד לגובה של 8 ס"מ מתחת לגובה הריצוף וממתינים.
במידה ויש כשל במרזב התוצאה תהיה מיידית ישר יופיעו כתמי מים וטפטוף אצל השכן.
על מנת להתקדם הלאה את מוזמנת ליצור קשר אחרי השעה 17.00 ונשמח לעזור ךף בכל שאלה.
1800200567
בברכה
איטום אריאלי-קבלני איטום
לראש הפורום >

מידע על קבלני איטום