פורום רשלנות רפואית

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
16:31

ביופסיה חוזרת אחרי טיפול לקוי

לפני כשנה הופיע לי סימן על העור של השד השמאלי. הייתי אצל שני רופאים וכל אחד אמר לי משהו אחר. בסופו של דבר המשכתי טיפול אצל רופא אחד שעשה לי ביופסיה. קיבלתי טיפול משחתי סטרואידי ולזמן מסוים הסימן על העור הלך וקטן. בשבועות האחרונים הסימן חזר והפעם גם צבע הפטמה השתנה. חזרתי לרופא המטפל והוא רוצה לעשות שוב ביופסיה ואמר שהוא מודאג משינוי צבע הפטמה. אני לפני ביופסיה נוספת וכנראה שהטיפול הפעם יהיה יותר אגרסיבי מפעם קודמת. אני מודאגת מאוד ולא יודעת כבר מה לחשוב.מה שעולה לי לראש זה הנורא מכל ואני מתלבטת אם בכלל לחזור לטיפול אצל הרופא הזה
אני מאוד לא מרוצה מהעובדה שהבעיה חזרה וחזרה קשה יותר כנראה בגלל טיפול לקוי של הרופא
מה האפשרויות שלי?
ביופסיה חוזרת ‏(עו"ד אורי גלבוע)
10:46

ביופסיה חוזרת

נעמה שלום,
ההתלבטות שלך מובנת, אבל כרגע היא לא בתחום המשפטי אלא נוגעת להמשך ההליך הטיפולי, שאלה שהפורום אינו עוסק בה. עצתי לך, לקבל בנושא זה שהוא כה אקוטי, חוות דעת נוספת מרופא מומחה, על מנת לקבל החלטה מושכלת איזה טיפול לקבל וממי.אם תתעורר בהמשך שאלה בנוגע לרשלנות רפואית ונזק שנגרם בעטיה (והבנתי בין השורות כי את חושדת בקיומה) יהיה עליך לקבל בסיוע עו"ד המתמחה בתחום חוות דעת מרופא מומחה התומכת בקיומם של הרשלנות ושל הנזק על מנת שניתן יהיה להגיש תביעת רשלנות. כרגע, עליך להתמקד בקבלת הטיפול הרפואי הטוב ביותר והמתאים ביותר לריפוי הבעיה הקיימת. בהצלחה.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית