פורום רשלנות רפואית

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:27

איחור באיבחון של מחלה קשה

שלום רב,
אני כותב בשם דודתי שאובחנה כחולת סרטן. הסרטן פגע בהמון מערכות בגוף.

לפני כשנתיים התגלה אצלה סרטן השדת. היא עברה כריתה ולפני כשנה נאמר לה שהיא בריאה ב-100%.

לפני מספר חודשים היא הגיעה למיון בבית החולים קפלן עם סחרחורות, פירכוסים ואיבוד הכרה. ביקשה לעשות לה בדיקת marker בגלל סרטן השד שהיה לה. נאמר לה שאחרי שהיא תצא מבית החולים, היא תוכל לעשות את הבדיקה. היא בלתה כשבועיים בבית החולים ואחרי זה נשלחה לשיכום (לא יכולה לעמוד בגלל הסחרחורות). חודש אחרי היא עשתה את הבדיקה ומצא שהסרטן פגע בהמון איברים בגוף.

במפני שלא נעשתה בדיקה בזמן היא עדיין לא מתחילה טיפול כי בגלל החגים לוקח זמן לקבוע תורים לבדיקות (הרופאים בחופשות) וגם לוקח המון זמן לקבל תוצאות הבדיקה. מצבה הבריאותי מחמיר מיום ליום.

האם יש עילה לתביעה על "איחור באיבחון של מחלה קשה" ?

בברכה,
אריה
אי איבחון סרטן במועד ‏(עו"ד עמית אוריה)
09:44

אי איבחון סרטן במועד

אי איבחון סרטן במועד יכול להצדיק תביעת רשלנות רפואית אם גילוי מוקדם במועד שניתן היה לגלות היה משפיע על סיכויי ההחלמה. במקרה כפי שהצגת מדובר באיחור של כחודש ימים באיבחון ויהיה צורך לבדוק באמצעות מומחים רפואיים האם לפרק זמן זה יש השפעה על סיכויי ההחלמה במקרה זה בהתחשב בסוג הסרטן ובשלב המחלה במועד שניתן היה לגלותה. איחולי החלמה שלימה לדודתך.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית