פורום רשלנות רפואית

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:13

חיידק בדם התגלה אחרי אשפוז בבי"ח

לפני כ-4 חודשים הגיע אבי לבית חולים אחרי התקף אפילפטי קשה הוא היה מאושפז שבועיים בבית החולים ושוחרר הביתה הוא עשה בדיקות והתברר שיש לו חיידק בדם שלא היה לו לפני שהוא התאשפז בבית חולים חוץ מאפילפסיה שהייתה "שקטה" עד לאותו התקף הוא בן אדם בריא ואת החיידק הוא קיבל בבית חולים. אין טיפול שקוטל את החיידק וזה יהיה לו לכל החיים. האם תביעה על רשלנות של בית החולים באה בחשבון?
חיידק בדם ‏(עו"ד אורי גלבוע)
08:16

חיידק בדם

יתכן כי הדבקות מחיידק בבית החולים נובעת מרשלנות ומצדיקה תביעה, אך לא בהכרח. נתונים כמו: סוג החיידק, מנגנון ההדבקות האפשרי, האם הייתה שמירה על נהלי סטריליות בבית החולים, מספר החולים שנדבקו באותו חיידק בסמיכות למקרה והצעדים שננקטו בתגובה, כל אלה ילקחו בחשבון בעת בחינת השאלה האם הפר בית החולים את חובת הזהירות כלפי המטופל. שאלה נוספת היא שאלת גובה הנזק שנגרם והאם הוא מצדיק את הגשת התביעה על העלויות הכרוכות בכך. רצוי להוועץ בעו"ד העוסק בתחום הרשלנות הרפואית, שיוכל לבחון את המקרה ולהיוועץ עם מומחים רפואיים בטרם קבלת החלטה על הגשת תביעה.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית