פורום רשלנות רפואית

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:57

פגיעה פיזית, בריאותית ונפשית עקב ניתוח כושל

שלום לכם
עשיתי ניתוח להסרת משקפיים לפני כשנה לפני הניתוח הרגיעו אותי שאין בניתוח כזה כמעט סיכונים ולכן עשיתי אותו בלב שלם מה שקרה זה שמיד אחרי הניתוח נוצר לי יובש רציני בעיניים אני סובלת ובנוסף לכל גם הניתוח לא הצליח כי אני עדיין זקוקה למשקפיים במרכז הרפואי שבו עברתי את הניתוח מזלזלים בי ולא מתייחסים ברצינות לבעייה שלי לא מוצאים טיפול מתאים התלוננתי וכלום אני רוצה להבין איך לפעול לתביעה נגדם תודה
פגיעה עקב ניתוח עיניים כושל ‏(עו"ד עמית אוריה)
15:17

פגיעה עקב ניתוח עיניים כושל

כדי לבחון אם קיימת אפשרות/כדאיות להגשת תביעת רשלנות רפואית יש לפנות לעורך דין העוסק בתחום הרשלנות הרפואית, אשר יאסוף את החומר הרפואי ויעבירו לבדיקת מומחה רפואי, על מנת שיחווה דעתו אם קיימת רשלנות במקרה זה. העובדה שהניתוח לא הצליח אינה ערובה לכך שקיימת רשלנות רפואית. המומחה הרפואי יבדוק האם הייתה סיבה שלא לבצע את הניתוח במקרה שלך, והאם הייתה רשלנות בביצוע הניתוח עצמו שגרמה לנזק.
בנוסף יהיה צורך לשקול ביחד עם עורך הדין, אם הנזק שנגרם בהנחה שאינו בר תיקון, מצדיק הגשת תביעה רשלנות רפואית על כל העלויות הכרוכות בכך.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית