פורום רשלנות רפואית

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
09:52

חוות דעת מומחה

עורך הדין אמר לי שכדי להגיש תביעה על רשלנות רפואית אני צריך לשלם 12000 ש"ח ועוד מעמ כדי לקבל חוות דעת של רופא. זה נראה לי סכום גבוה מדי. אני זוכר שבתביעה שהייתה לי לפני כמה שנים המומחה מונה ע" י בית המשפט וזה עלה רק 4000 שח. איך זה יכול להיות?
חוות דעת מומחה ‏(עו"ד עמית אוריה)
13:27

חוות דעת מומחה

עלות חוות דעת ביחס לרשלנות רפואית יכולה בהחלט להגיע לסכום של 12,000 ש"ח ולעיתים אף למעלה מכך (לכל מומחה התעריף שלו).
יש להבחין בין חוות דעת הקובעת רשלנות שהיא יקרה יותר, לבין חוות דעת ביחס לנזק בלבד כמו במקרה של תאונת דרכים שאז העלות היא בסביבות 4,000-5,000 ש"ח כפי שכתבת.
כמו כן שים לב שמקרה של תאונת דרכים מדובר במינוי מומחה ע"י בית המשפט שכרו נקבע בדרך כלל ע"י בית המשפט, בעוד שבתביעת רשלנות רפואית כל צד צריך להביא חוות דעת מומחים מטעמו התומכות בכל טענה רפואית לרבות קיומה של רשלנות.
14:29

חוות דעת מומחה

אני עדיין חושש שהמומחה יקבל את הכסף ואז יקבע שאין רשלנות. מה לעשות?
חוות דעת ראשונית ‏(עו"ד עמית אוריה)
13:30

חוות דעת ראשונית

לפני הכנת חוות הדעת נותן המומחה חוות דעת ראשונית בשאלה האם קיימת במקרה זה רשלנות רפואית. הייעוץ הראשוני לעיתים אינו כרוך בתשלום ולעיתים כרוך בתשלום נמוך יחסית. רק לאחר מתן חוות דעת ראשונית חיובית, נדרש התשלום עבור חוות דעת מלאה.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית