פורום רשלנות רפואית

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
00:09

טינטון רצוף וקבוע

אני בן 40 ולפני כ3 שנים בעקבות סיבוך של שפעת אוזן ימין נאטמה לגמרי והופיע טינטון ללא כל הפוגה, פניתי לרופא א.א.ג בקופת החולים שאבחן דלקת באוזן ונתן לי כטיפול אנטיביוטיקה ושלח אותי לבדיקת שמיעה שהראתה ירידה בינונית עיצבית והולכתית בשתי האוזניים, דיברתי עם הרופא באותו היום שטען כי אני צריך להגיע למיון בבית החולים, הגעתי למחרת היום למיון שם אותו הרופא מקופת החולים היה בתפקיד במשמרת ושלח אותי לבדיקת שמיעה נוספת במיון שהראתה את אותה התוצאה, ולמרות שהתלוננתי על הטינטון שלא חלף ושמטריד אותי מאוד אותו הרופא אמר לי להמשיך ולקחת את הטיפול שנתן לי באנטיביוטיקה וכי הטינטון יחלוף ולא יפריע לי, כל זאת מבלי שטרח להתייעץ עם רופאי א.א.ג נוספים שהיו באותה העת במיון באותה המשמרת בבית החולים ותוך כדי התעלמות מהפרוטוקול הידוע והיעיל במקרה של ירידה פתאומית בשמיעה וטינטון בטיפול בסטרואידים דחוף שהיה יכול למנוע את התהליך הקבוע של הטינטון, רק אם הייתי נשאר לאישפוז בבית החולים כפי שהתברר לי מאוחר יותר לאחר שכבר היה מאוחר כבר. בלית ברירה חזרתי הביתה באותו היום ולאחר שהדלקת באוזן חלפה לאחר מס׳ ימים התברר כי נותר נזק קבוע באוזן הפנימית שגורם לי לטינטון קבוע הנשמע כזימזום בראש ברציפות 24 שעות ביממה ללא כל הפוגה ומדובר בסבל לכל החיים מכיון שאין טיפול יעיל או ניתוח. האם יש כאן עילה לתביעה בגין רשלנות ומה הסיכוי להצלחה בתביעה?
טנטון ‏(עו"ד עמית אוריה)
16:58

טנטון

אם יוכח שטיפול שהיה בו כדי למנוע את הטינטון לא ניתן בגלל רשלנות, אז יש מקום לתביעה.

צריך ךקחת בחשבון שטינטון אינו בר ריפוי במקרים רבים, ולכן יחשוב להוכיח ע"י מומחה כי ניתן היה למנוע את הנזק בטיפול נכון.
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית