פורום תאונות אופנוע

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
22:54

רמזור לא תקין

נסעתי על האופנוע והגעתי לצומת שהרמזור בה לא היה תקין. לא היה במקום שוטר והייתי צריך לנסות לבצע פנייה שמאלה בצורה מאוד מסוכנת, שבסופו של דבר גרמה לי להתנגש ברכב שהגיע במהירות ולהיפצע. הפציעה הוגדרה בינונית והשביתה אותי מעבודה במשך שבועיים. האם אני יכול לתבוע מישהו על הקלקול של הרמזור?
תאונת אופנוע ‏(עו"ד זיו און)
11:15

תאונת אופנוע

שלום רונן. ראשית אני רוצה לאחל לך בריאות והחלמה מהירה. המשמעות של חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים היא שאין משמעות לעקרון האשמה. ז"א זה שהרמזור לא היה תקין אין קשר לזכות שלך לתבוע את חברת הביטוח על תאונת האופנוע שלך. התביעה/דרישה לפיצוי מוגשת לחברת הביטוח שמכסה את אותך מכוח פוליסת ביטוח החובה בלבד. הייתי שמח לדעת האם התאונה מוגדרת כתאונת עבודה? שאז יש התנהלות נוספת מול הביטוח הלאומי וגם יש לך משמעות לעניין ימי העבודה. דבר נוסף שלא ציינת הוא האם הוזמן אמבלונס למקום התאונה או שפנית לבד להתערבות רפואית. אתה מוזמן לשוב אלי עם הנתונים הללו.
זיו
לראש הפורום >

מידע על עו"ד דיני נזיקין/תאונות דרכים/רשלנות רפואית