פורום טיולים בחו"ל, תיירות ונופש ומשרדי נסיעות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
16:43

קניית כרטיס מראש בזול

קראתי בתשובות שלך שאתה ממליץ להזמין כרטיסים הרבה זמן מראש כי זה מוזיל את העלות של הכרטיס
כמה זמן מראש כדאי לקנות? אני רוצה לטוס בדצמבר הבא למלבורן אוסטרליה מומלץ לקנות עכשיו לעוד כמעט שנה? בכמה זול יותר זה ייצא לי?
16:04

קניית כרטיס מראש בזול

חן, שלום. כמה זמן מראש תלוי בהרבה מאד גורמים משתנים, ובראש וראשונה גם ביעד ובעונתיות (דצמבר נחשב עונת שיא בטיסות לאוסטרליה, כשבחלק הצפוני של כדור הארץ חורף, ושם - קיץ). חלק מחברות התעופה המובילות לאוסטרליה (ובהן קואנטאס ותאי) טרם פירסמו את הטיסות שלהם לדצמבר 2013, ולכן לא ניתן עדיין לקבל תמונה שלמה של כל מגוון המחירים. כרגע, כרטיס של אל על עם חניית ביניים אחת בלבד, עולה פחות מ- 1900 דולר למבוגר. לנוער (בדרך כלל עד גיל 27) זה עולה אפילו פחות. הדבר הנכון לעשות הוא לפנות לסוכן הנסיעות כבר כיום, להודיע לו על התוכניות שלך, ושיעקוב מקרוב אחר העידכונים של החברות האחרות, כך שעם פירסום המחירונים שלהם - יוכל למהר ולהזמין לך. במקביל ממליץ לרוכש ביטוח נסיעות שיכסה את ההשקעה שלך במקרה שחלילה תצטרכי לבטל את הטיסה.
משרדנו ישמח לבצע עבורך את כל הנ"ל במקצועיות, באחריות, ביחס אישיובמאור פנים, ותוך כדי גם לסייע לך בייעוץ בקשר למסלול הטיול. לשם כך לחצי על "לבית העסק" למעלה.
לראש הפורום >

מידע על משרדי נסיעות