פורום טיולים בחו"ל, תיירות ונופש ומשרדי נסיעות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:17

טיול לדרום איטליה

אנחנו זוג שמתכנן נסיעה לדרום איטליה לשבוע. האם מומלץ לעשות טיול כזה עם רכב? מהם המקומות המומלצים לבקר בהם? מהו המסלול המומלץ?
דרום איטליה ‏(אבי אודס)
19:10

דרום איטליה

דורי. אני מודה לך מאד על השאלה שלך, דווקא בגלל שדרום איטליה בדרך כלל מקופחת אצלנו, שלא בצדק, לעומת המרכז (רומא, טוסקנה, אומבריה וכדו') והצפון (ונציה, גארדה, הדולמיטיים וכדו').
דרום איטליה היא איזור קסום גם מבחינת הנופים הטבעיים, גם מבחינת הנופים האנושיים וגם מבחינה היסטורית. המדלול לשכם אמור להתחיל מנאפולי ומשם כדאי לקחת מעבורת לאי קפרי (טיול של יום אחד), להעפיל שם למרומי המונטה סולרה, ממנו ניתן להשקיף על הנוף המדהים הסובב אתכם מכל כיוון. חוזרים לנאפולי ומדרימים אל הפארק הלאומי של ווזוב, במרכזו ניצב הר הגעש בעל אותו השם,שהחריב לחלוטין את פומפיי, שנמצא לא הרחק משם. ממשיכים דרומה (ומערבה) לכיוון חצי האי סורנטו. משם ועד לסלרנו, שיושב על הקודקוד הדרום מזרחי של המשולש שיוצר את חצי האי, משתרע לו החוף האמלפי הקסום. נוסעים ביןכפרים ציוריים, ומראות נוף נדירים הפזורים בכל מקום על רצועת החוף הקסומה ומעליה. מובטחת לכם הנאה צרופה.
נשמע מצוין! ‏(דורית)
13:49

נשמע מצוין!

תודה רבה לך! דבר נוסף שלא קיבלתי עליו תשובה - האם עבור מסלול שכזה כדאי לשכור רכב? האם עליי להזמין מראש בתי מלון או שדי פשוט למצוא שם מקומות לינה?
דרום איטליה ‏(אבי אודס)
14:55

דרום איטליה

אם אתם לא בטיול מאורגן, תזדקקו לרכב. בתי מלון - תלוי מאד בעונה וכן באופי שלכם (נוטלי סיכונים או לא?). הכי טוב זה אם את יכולה להזמין מראש בית מלון ללא צורך למסור פרטי כרטיס אשראי לביטחון או עם אפשרות לבטל בהתראה קצרה. אם יהיו לך עוד שאלות, אשמח להשיב.
לראש הפורום >

מידע על משרדי נסיעות