פורום טיולים בחו"ל, תיירות ונופש ומשרדי נסיעות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
16:02

שוקל טיול לטנזניה

שלום, אני שוקל לנסוע לטיול לטנזניה אחרי הצבא. רציתי לשאול לכמה זמן כדאי לנסוע? האם פוגשים שם הרבה ישראלים? איך המצב של המלונות/האכסניות? האם יש אספקה טובה של אוכל? אשמח לשמוע על מסלולי טיול מומלצים. האם יש עונה שבה כדאי לטייל שם?
עומר, שלום ‏(אבי אודס-אודיסיאה תיירות)
12:23

עומר, שלום

הודות לכך שטנזניה היא מדינה משוונית, המזג אוויר שם נוח משך רוב חודשי השנה. צר לי לאכזב אותך, אבל בטנזניה לא כדאי לטייל באופן עצמאי בעיקר משום שאסור להיכנס לשמורות אלא בליווי מדריכים מורשים מטעם המדינה. שוכרים שירותים של מדריך - נהג עם רכב ספארי למשך כל ימי השהות, והוא כבר ייקח אתכם לכל המקומות שכדאי לבקר בהם. אפשר להזמין את המדריכים בטנזניה עצמה, אבל מומלץ להזמין עוד מהארץ (זה לא מייקר). סביר שתפגשו חברה' ישראלים אחרים שמטיילים גם הם באותה הדרך עצמה.
הלינה נעשיית בלודג'ים, ויש כאלה בכל מיני הרמות והמחירים.
משך הזמן המומלץ לטיול רגיל הוא בין שבוע ל- 10 ימים, ואחר כך מקנחים בכמה ימי נופש מרגיע באי זנזיבר הסמוך, הידוע בחופים הקסומים ובים הנפלא שלו.
טיול מהנה.
פרטים על מדריכים-נהגים, על לודז'ים ועל בתי מלון בזנזיבר ניתן לקבל במשרדנו או בכל סוכנות נסיעות.
לראש הפורום >

מידע על משרדי נסיעות