פורום טיולים בחו"ל, תיירות ונופש ומשרדי נסיעות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
טיול לארה"ב ‏(אורית)
11:39

טיול לארה"ב

אנחנו זוג עם ילדה בת שנה וחצי ומעוניינים לטוס לארה"ב לחודש בערך (טיול מחוף לחוף) בסביבות מאי - יוני, היכן כדאי להתחיל מהצד המערבי או המזרחי (מבחינת מזג אויר או שזה לא משנה)? איזה רכב כדאי לשכור והיכן בדיוק מבצעים את זה? ובכלל אשמח לטיפים למסלולים מתאימים ואטרקציות שחייבים להיות בהם.
תתחילו ‏(שמרית)
11:57

תתחילו

בניו יורק ותסיימו בלוס אנג'לס- מסלול הכי טוב ומספיקים לראות הכי הרבה. מן הסתאם חובה לשכור רכב וכדאי שיהיה מרווח - אפשר להשכיר באלבר רכב לחו"ל כבר מהארץ, היא עובדת בחו"ל בשיתוף עם חברות טריפטי ודולר- זה מאוד נוח. תהנו
ארה"ב במאי - יוני ‏(אבי אודס-אודיסיאה תיירות)
12:05

ארה"ב במאי - יוני

אורית, שלום.
בחודשים מאי ויוני אין כל כך הבדל במזג האוויר (מבחינת טמפרטורה ולחות), כך שזה לא צריך להשפיע על השיקול שלכם (יש דברים אחרים שכן).
באשר לשכירת רכב, ככלל, זול יותר לשכור בארץ. שימי לב שיש סוכנויות שמציעות מיכל דלק מלא חינם, וכן שימי לב לסעיף של ביטול השתתפות עצמית, שקיים בעיקר בהזמנה דרך סוכנויות נסיעות. פני אל משרדנו או אל כל סוכנות אחרת והם כבר יבצעו עבורכם את הבדיקה ואת ההשוואה.
לגבי טיפים ואטרקציות - קצרה היריעה מלהכיל. פני אל משרדנו או אל כל סוכנות נסיעות אחרת.
טיול מהנה.
לראש הפורום >

מידע על משרדי נסיעות