פורום טיולים בחו"ל, תיירות ונופש ומשרדי נסיעות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
תכנון ירח דבש ‏(שירלי)
22:27

תכנון ירח דבש

אני מתכננת עכשיו את החתונה שלי ויש לי עוד הרבה מה לתכנן, אפילו לא חשבתי על מזכרות לחתונה, אין שום רעיון אבל אמא אומרת שצריך לתכנן את ירח הדבש כי זה להזמין כרטיסים וזה יכול להיות בלאגן... השאלה שלי היא מה הסדר הנכון לתכנן את ירח הדבש? מתי צריך?
22:27

עד כמה זה חשוב לך?

אני חושבת שאת צריכה להשקיע את הזמן שלך במידה. כלומר אם הירח דבש שלך חשוב לך מאוד אז תתכנני אותו מראש ותוודאי שיש לך תקציב עבורו, אם חשוב לך המתנות לאורחים כנ"ל. לי היה חשוב הירח דבש ובעיקר שניסע לכמה ימים ישר אחרי החתונה אז הזמנתי מראש מקומות במלון מגניב בצפון בשם פסטורל לבילוי חלומי שכלל גם ספא וגם הירגעות מכל הטירוף של החתונה.. אבל הכי חשוב זה שאת תהיי סגורה על מה שחשוב לך. בהצלחה!
ירח דבש ‏(דבורית)
23:40

ירח דבש

לגבי ירח דבש, קודם תחליטי לאן ומתי אתם רוצים לטוס ואז תתכנני את הנסיעה. את יכולה להזמין חבילה שכוללת טיסה ומלון, אנחנו דווקא הזמנו הכל בנפרד. החלטנו שנוסעים לפריז, הזמנו טיסה באל על (פינקנו את עצמנו במחלקת עסקים, בכל זאת ירח דבש יש פעם אחת אז לא לא להתפנק) ומלונות הזמנו באינטרנט.
לראש הפורום >

מידע על משרדי נסיעות