פורום עבירות צווארון לבן

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:00

תלונה במשטרה

"חברה" לעבודה הגישה נגדי תלונה במשטרה על הטרדה. היא טוענת שאני עוקב אחריה ושולח לה מיילים בגוון מיני. בעבודה ערכו לי שימוע וקיבלתי אזהרה למרות שכל מה שהיא אומרת לא נכון.
לא יצרו איתי קשר מהמשטרה ואני לא יודע מה קורה עכשיו. יש לי איך לבדוק מה צפוי לי? חוסר הוודאות הורג אותי.
תלונה על הטרדה מינית בעבודה ‏(עו"ד דוד נרודצקי)
10:36

תלונה על הטרדה מינית בעבודה

דותן שלום רב !
ראשית אומר כי ניתן להסיר את חוסר הודאות בפנייה לעו"ד פלילי אשר יפנה למשטרה ויברר עבורך את סטאטוס התלונה והמשך הטיפול. בנוסף, עבירת הטרדה מינית היא עבירה מסוג פשע, והמשטרה חייבת לפתוח בחקירה.
זאת ועוד, שימוע במקום העבודה הינו הליך מעין שיפוטי וזכותך להיות מיוצג ע"י עו"ד בהליך זה. על תוצאות ההליך והפגמים שנפלו בו ניתן לערער בביה"ד לעבודה. מומלץ, כי עו"ד פלילי ייצג אותך בהליך ע"מ להציג את טיעוניך והניתוח המשפטי לאותם האשמות שנטענו נגדך ע"י העובדת .
העיכוב בהזמנה לחקירה נובע, בין היתר, מן העומס הרב וריבוי תיקים אשר קיים לכל חוקר במשטרה. דגש מיוחד על איסוף חומר החקירה - לדוגמא השימוע שם הצגת את גרסתך (ומכן החשיבות בייצוג ע"י עו"ד בהליך השימוע), לפיכך העיכוב בהזמנה לחקירה .
היות ומדובר בסוג חקירה מורכב, שתוצאותיה עלולות להיות קשות - מומלץ לפנות לעו"ד פלילי המתמחה בתחום.
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי