פורום עבירות צווארון לבן

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
הזמנה לחקירה ‏(אילן )
14:15

הזמנה לחקירה

קיבלתי הזמנה לחקירה במשטרה בלי פרטים. האם יש לי סיבה לדאוג? אני צריך להתכונן באיזושהי צורה לפני? כדאי לארגן ליווי של עורך דין לחקירה?
הזמנה לחקירה ‏(עו"ד דוד נרודצקי)
10:21

הזמנה לחקירה

אילן שלום רב !
למעט עבירות קלות כגון סכסוכי שכנים וכדומה ,
המשטרה אינה רושמת את הסיבה מטעמי חקירה ו/או מחשש לשיבוש חקירה על ידי המוזמן.
אני משוכנע כי בעזרת ריענון קל של הזכרון תגיע לסיבת ההזמנה הנכונה .
המלצתי, שבכל מקרה תיוועץ בעו"ד פלילי אשר יסביר לך את הזכויות המוקנות לך בחוק במהלך החקירה במשטרה.
ייעוץ זה הנו חשוב ביותר.
והיה ומדובר בעבירה חמורה, ליווי אישי לתחנת המשטרה ע"י עו"ד מומלץ.
במהלך החקירה זכותך להיוועץ בעו"ד והמשטרה חייבת לאפשר לכם להיפגש.
הזמנה לחקירה ‏(עו"ד דוד נרודצקי)
17:23

הזמנה לחקירה

אילן שלום רב !
הזמנה לחקירה יכולה להיות למתן עדות מה שנקרא עדות פתוחה שזה אומר שאתה לא חשוד בדבר אלא המשטרה רוצה לשאול אותך מספר שאלות אודות אירוע או תלונה ששמך עלה בצורה זו או אחרת. יחד עם זאת הזמנה לחקירה יכולה להיות כי שמך עלה כמעורב בעבירה ואז החקירה הינה באזהרה כחשוד. כחשוד יש לך זכויות שונות ממצב בו אתה מוזמן לחקירה כעד.
הסיבה להזמנה אינה רשומה ככלל ותוכל לדעת את הסיבות לה רק כשתתייצב מול החוקר. מומלץ להיוועץ בעורך דין בטרם הגעתך לחקירה וזאת במטרה לכסות את האפשרות שהוזמנת לחקירה כחשוד ואז חשוב לדעת את הזכויות של חשוד על פי חוק מאחר והמשטרה לא תמיד מודיעה לחשוד את זכויותיו, לדוגמא הזכות להיוועץ בעורך דין בטרם החקירה, הזכות לשתוק בחקירה ועוד.
המלצתי לך שבכל מצב תיוועץ בעו"ד פלילי אשר יסייע לך ובכלל יסביר מהם הזכויות המוקנות לך בחוק במהלך חקירה במשטרה , ייעוץ זה הנו חשוב .
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי