פורום מיזוג אוויר

אלי מתתיהו ,מנהל פורום מיזוג אוויר

מנהל הפורום 
אלי מתתיהו

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
23:58

בעיית ויסות במזגן מרכזי

שלום
במזגן מרכזי חדש הוא בקושי מחמם או מקרר בחדרים אלא בעיקר בסלון. כל הפתחים במצב פתוח. האם ניתן לפתור בעיית ויסות זו? האם ניתן להגביר את העוצמה בחדרים על חשבון הסלון בלי לגעת בפתחים?
ויסות ‏(אלי מתתיהו )
19:09

ויסות

שלום
במענה לשאלתך , יש מצב לוסת את האויר מבלי לגעת בפתחים אבל זה לא אומר שזה הפיתרון . צריך לבדוק את המזגן במקום ולהבין מדוע אין לך תפוקה , יתכן בשל חוסר גז , יתכן בשל תיכנון לא נכון של העברת האויר לחדרים . מאחר ואתה כותב שהמזגן חדש , אז אני מניח שהוא באחריות של החברה , כדאי לך להזמין או את המתקין שהתקין לך אותו או את החברה שייצרה את המזגן ושהם יבדקו ויתנו חוות דעת . בהצלחה
00:47

בעיית ויסות במזגן מרכזי

אלי שלום ותודה על תשובתך
אכן המזגן חדש ובאחריות. פניתי לחברת אלקטרה שהעבירו את האחריות למתקין עוצמת המיזוג שהעביר את האחריות ליועץ המזגנים שתכננן את המזגנים לכל הדירות. לכן פניתי לקבלן והנושא בטיפול.
בנתיים רציתי לדעת אם הבעיה ידועה ויש לה פתרון ואולי פתרון קל שאני אוכל לסדר ללא צורך התערבות של בעלי מקצוע.
ויסות ‏(אלי מתתיהו )
22:34

ויסות

שלום ארז
לא נראה לי שתוכל לפתור את הבעיה בכוחות עצמך.תשאל את המתקין איך הוא היה פותר את הבעיה מבלי להתחשב בתכנון של היועץ. אולי אפילו כדאי לך לשלם לו משהו שיפתור את הבעיה לשביעות רצונך . בהצלחה
מזגן שברשותך ‏(אלקטרה שירות)
06:50

מזגן שברשותך

ארז שלום, אנא רשום פרטי התקשרות בכתובת מייל service@ecp.co.il נדאג ללמוד את פנייתך ולטפל בברכה שירות אלקטרה
לראש הפורום >

מידע על מזגנים ומערכות מיזוג אוויר