פורום אזרחות רומנית (דרכון רומני)

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
21:36

זכאות לדרכון רומני

שלום רב!
אני ואבי מתעניינים בהוצאת דרכון רומני, הייתי שמחה לדעת האם הפרטים שיש ברשותינו מספיקים על מנת להתחיל את התהליך, והאם אנחנו בכלל זכאים?
אבי נולד בארץ, אך אמו ואחותו הבכורה נולדו ברומניה. (אביו נולד במולדובה בשנת 1901) הפרטים שיש בידינו הינם : תאריכי לידה של שני ההורים, תאריך לידה של אחותו + שם בית החולים בו היא נולדה. כתובת מגורי ההורים, כתובת מגורי הוריה של סבתי+שמותיהם והשנה בה נפטרו ברומניה. שנת נישואיהם של סבי וסבתי והעיר בה נישאו. אלה פחות או יותר הפרטים, האם אתה חושב שיש עם מה לעבוד?
אשמח לתאם פגישה במידה וכן,
תודה רבה מראש,
נופר.
תשובה לנופר ‏(עו"ד אייל ברקן )
09:41

תשובה לנופר

נופר בקר טוב,
הנתונים שברשותך אכן מספיקים לתחילת הטיפול, במידה והם כמובן נכונים.
בהרבה מקרים המידע שיש לאנשים אינו זהה למידע שנמצא ברומניה.
אשמח לראות את המסמכים שברשותכם על מנת לתת הערכה מדויקת יותר של סיכויי ההצלחה בתיק.
בברכה,

אייל ברקן, עו"ד
20:41

זכאות לדרכון רומני

תודה רבה על תגובתך המהירה,
העניין הוא (ואשמח לדעת עד כמה זה קריטי או בעייתי) שאין לנו מסמכים רלוונטים (ת.ז ישראלית של סבתא שלי..) את רוב הפרטים אנחנו יודעים מדודה שלי שפשוט תיעדה בכתב את מה שאמה סיפרה לה. השאלה היא האם זה אפשרי לשחזר את המסמכים הדרושים על פי הפרטים שיש לנו, אני בהחלט גם אעסיק במידת הצורך חוקרת שמתעסקת בדברים האלה, אני פשוט לא ממש יודעת מה נמצא תחת הגדרת התפקיד של עו"ד בנסיבות כאלו. במידה ועדיין נראה לך שיש עם מה לעבוד אשמח ששיחתנו הבאה תתבצע בטלפון ואקבע פגישה יחד עם אבי! תודה רבה מראש וערב טוב .נופר
תשובה נוספת לנופר ‏(עו"ד אייל ברקן )
21:53

תשובה נוספת לנופר

נופר ערב טוב,
באמצעות יפוי כח שמוסרים לנו, אנו מאתרים את כל המסמכים הרלוונטיים מרומניה.
לרוב, ללקוחות שלנו אין מסמכים מקוריים שהביאו איתם מרומניה וחלק מהטיפול שלנו כולל את איתור המסמכים ברומניה והבאתם ארצה.

בברכה,

אייל ברקן, עו"ד
לראש הפורום >

מידע על הגירה ואזרחות זרה