פורום אזרחות רומנית (דרכון רומני)

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
דרכון רומני ‏(איש אחד)
02:59

דרכון רומני

אייל שלום רב

התייצעתי עם מספר עורכי דין בנושא דרכון רומני, ושמעתי על מספר גרסאות שונות של הדרכים שעלי לפעול וגם על התמחורים השונים.

רציתי להתייעץ איתך (ואולי אפילו לשכור את שירותך) לגבי הסיפור הבא:

אבי יליד רומניה, נולד ב1954. עלה לישראל בשנת 1958 ואזרחותו הרומנית נשללה ממנו (וגם מאימו, שגם היא ילידת רומניה אי שם בשנות ה20)
אבי ואימו עדיין בחיים.

רציתי לשאול מה הפרוצדורה הנכונה לפעול כדי שאני אוכל לקבל דרכון רומני? (ואולי גם אחי ואחותיי)
אשמח אם תעשה לי סדר בבלאגן פשוט כי שמעתי מספר דברים שונים מעורכי דין שונים ולא כל כך הבנתי למה זה שונה בין אחד לאחר.

אשמח גם לשמוע בעניין התמחור, כמה זה אמור לעלות פחות או יותר (ברור שלא מספר מדויק, וברור ששכר טרחה של כל עורך דין שונה, אבל גם פה קיבלתי כל מיני ואריאציות שונות לתשלום)

וכמובן גם סדרי גודל של כמה זמן אמור לקחת כל התהליך (דווקא פה רובם אמרו לי עד שנתיים)

לסיכום, אודה לך מאוד אם תוכל לעזור לי בכל דרך להשיג את הדרכון המיוחל :)

תודה
איש
תשובה לאיש ‏(עו"ד אייל ברקן )
10:48

תשובה לאיש

איש יקר,
היות והמדובר בעניין אישי, אנא צור קשר עם משרדנו בטלפון 03-5356035 וננסה לסייע אחד לשני בעניין.

בברכה,

אייל ברקן, עו"ד
לראש הפורום >

מידע על הגירה ואזרחות זרה