פורום כוח אדם - גיוס והשמה

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:56

עבודה כרכזת גיוס והשמה

אני חושבת לעשות הסבת מקצוע לתפקיד של רכזת גיוס, השמת עובדים אבל לפני שאני עושה צעד כזה משמעותי אני רוצה לדעת איך העבודה עצמה בפועל. העבודה נראית לי מעניינת מאוד אבל מניסיוני איך שעבודה נראית מהצד ומבחוץ היא אף פעם לא ככה בפועל. אני אודה להמלצות על דרכים לבדוק בפועל כיצד העבודה עצמה מתבצעת ומה היא מצריכה. ככה שיהיה לי מידע כמה שיותר רחב ואמיתי לפני שאני עושה הסבה. תודה!
עבודה כרכזת גיוס ‏(רוני אילון-מגר )
15:16

עבודה כרכזת גיוס

דריה שלום,
בעיקרון הייעוד של התפקיד הוא לגייס כמה שיותר מועמדים עבור חברות שפונות לחברת ההשמה .
גיוס יותר מועמדים מכניס יותר מזונים לחברת ההשמה ולמעשה מהווה בסיס להצלחה בתפקיד.
מצד שני חשובה מאוד שביעות הרצון של החברה המגייסת שמתבטאת בראש ובראשונה באיכות העובד שגוייס.
איכות העובדים שמגוייסים מותנה בתהליכי העבודה הנכונים ובמתודולגיה של חברת ההשמה.
קיימות חברות השמה המסתפקות בשליחת קורות חיים וקיימות חברות השמה שבנוסף גם מראיינות את המועמדים בטלון ולאחר מכן במשרד , וקיימות חברות השמה שבנוסף מאבחנות את המועמדים כפי שהדבר נעשה בחברת הון אנוש בע"מ .
ככל שתעבדי בחברת השמה שכמייחסת חשיבות לאיכות כח האדם המגויס ולא רק להכנסות החברה, כך תהיני יותר מהעבודה.
לראש הפורום >

מידע על כוח אדם, גיוס והשמה