פורום סכסוכי שכנים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
10:11

שכנה ממשיכה להטריד אחרי צו הרחקה

לום, לפני כשלושה חודשים הוצאנו צו הרחקה לשכנה אשר החלה להתנכל לנו - מוזיקה גבוהה בשעות הבוקר הקטנות, עקרה לנו עץ ופיזרה לעברינו שלל איומים ואת בעלי אף תקפה באגרופים. מאז צו ההרחקה נראה כי היא ממשיכה להתנכל בצורה "רכה" - היא זורקת לנו זבל מול הדלת והיום ראיתי שהיא מרחה לי משהו כמו צואת ציפורים על הדלת (יש סימני מריחה עם אצבעות)- הבהרה, לא ראיתי אותה מבצעת המעשים - אולם עצם זה שכמעט תמיד יש לי זמל מול הדלת+עכשיו סימנים מובהקים של מריחה על הדלת והעובדה שרק איתה אנחנו מסוכסכים - הביא אותי למסקנה שהיא מבצעת את המעשים. אנחנו שוכרים את הדירה והבעלים חסרי אונים מול אותה שכנה אשר גם ממנה סבלו בעצמם.
האם במסגרת צו ההרחקה המעשה נחשב פלילי? האם אוכל לזמן משטרה לקחת טביעות אצבעות על מנת להפלילה בנעשה?
מה עוד אפשר לעשות על מנת להבטיח שקט נפשי?
תודה
שלום דנית ‏(עו"ד אייל רוזנר )
10:35

שלום דנית

לא נראה כי המשטרה תוכל לסייע מבלי שיהיו בידיך ראיות כי אכן זו אותה שכנה.... (למשל צילום...)
כמובן כי אם יהיו בידיך ראיות, למשל צילום או עד שראה... המשטרה תסייע באכיפת צו שיפוטי.
בנתיים, תפעלו לאסוף ראיות.
שנה טובה.
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין - דיני מקרקעין