פורום סכסוכי שכנים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
ועד הבית ‏(רותם )
17:32

ועד הבית

אני גרה בבניין שכל פעם האיש מהועד בית רואה אותי יורדת במדרגות או עולה הוא מציק לי על התשלום של ועד הבית. אני גרה בדירה שכורה ובהסכם שלי עם בעל הדירה שלי הוא אמור לשלם את ועד הבית וזה לא קשור אליי הסברתי לו את זה אבל הוא טוען שזה לא קשור לבעל הדירה אלא אני צריכה לשלם. אני גרה בבניין הזה 4 שנים ומעולם לא שילמתי ועד בית. הוא מציק לי כל יום. בעל הדירה שלי כל פעם אומר שהוא ידבר איתו ויסדיר את זה אבל הוא לא עושה את זה ואני נמצאת באמצע. ההצקה שלו גובלת בהטרדה. מה אני צריכה לעשות?
רותם שלום ‏(עו"ד אייל רוזנר )
08:39

רותם שלום

ככל שבהסכם השכירות שלך עם המשכיר הוסכם ביניכם כי המשכיר ישלם את תשלומי ועד הבית, כך כמובן יש לפעול.
ככל שהמשכיר אינו משלם את התשלומים במועד, באפשרותך להתריע ולהזהירו מפני פנייה לערכאות. ככל שהוא ממשיך בשלו ולא משלם, באפשרותך להגיש תביעה לבית המשפט, בעילה של הפרת חוזה, עפ"י הוראותיו של חוק החוזים (חלק כללי), התשל"ג-1973.
בהצלחה.
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין - דיני מקרקעין