פורום גישור

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
22:01

לימודי גישור - גבים או גומא?

היי, עוסקת במש"א ושוקלת מאד ללמוד כעת קורס גישור בסיסי, בעיקר לצרכי עבודה ותקשורת בינאישית בכלל ואולי גם בהמשך להתמקצע בכלל, אך כרגע זה לא הכיוון. בהקשר זה, איפה כדאי ללמוד - גבים או גומא? אודה מאוד להמלצות והכוונה בנושא
ומה עם המי"ל? ‏(דינדין)
22:04

ומה עם המי"ל?

אגב, שקלתי גם את המי"ל, אבל די הורידו אותי מזה ויותר ניתבו לכיוון של גבים או גומא. בקיצור, כל עזרה תקבל בברכה. תודה רבה מראש
לימודי גישור ‏(עו"ד ברק רובין)
09:53

לימודי גישור

הי דינדין יקרה,
קורס הגישור הבסיסי עשיתי בלשכת עורכי הדין ואת הקורס המשלים לגישור בענייני משפחה עשיתי בגבים אבל לא נראה לי מתאים שכאן בפורום אתן המלצה מפורשת למכון גישור זה או אחר גם בגלל שלא זכיתי להכיר את האחרים.
אבל האמת... זה לא ממש משנה. בפועל, את תצקי לתוך הגישור את עצמך, את המגשר הפנימי שבך, את יכולות התקשורת הבינאישית שלך, יכולת ההכלה האמפטיה, ההקשבה והמקצועיות בתחום. אני יכול להגיד באופן די ברור שרק מעט ממה שלמדתי בקורסי הגישור מצא מקום בהליכי הגישור אותם אני מלווה.
בכל מקרה מאחל לך בהצלחה ומי יתן ורבים יזכו לברכה מדרכך החדשה.
ברק

מידע על גישור ויישוב סכסוכים