פורום גישור

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
09:54

שכנים שקודחים

שלום
לאחרונה עברתי לבניין חדש. בחדרי המדרגות מופיע שלט ענק שלפיו עבודות רועשות מותרות רק בין 07:00 ל- 19:00, בימי א'-ה'. עם זאת, בימי שישי שבת הרבה פעמים שכנים חדשים קודחים ומרעישים וזה מאוד מפריע לי ולשכנים אחרים. דיבור לא עוזר, כי הם טוענים שאין להם ימים אחרים שבהם הם יכולים להרעיש בשעות המותרות. משטרה גם לא עזרה. אז מה לעשות?
שכנים קודחים ‏(עו"ד ברק רובין)
14:32

שכנים קודחים

אורטל יקרה
לדברייך השכנים החדשים מרעישים ביום שישי בו, אם אני מבין נכון, על פי הסכמת הדיירים, אין להרעיש. כמו כן את אומרת כי "דיבור לא עוזר".
אולי כדאי לכנס את ועד הבית ולדון בעניין ושנציג הועד יפנה למרעישים בשם הועד. חשוב לדעתי שלפחות בשלב הראשון התקשורת עמם תהיה מכבדת ולא לוחמנית - לנסות להגיע איתם להבנות שלא יהיו קידוחים בימי שישי. מוטב להסביר את העניין ולא לקבוע כעובדה. פשוט לתקשר מה החשיבות של שמירה על השקט ביום שישי, עד כמה השקט בזמן ההכנות לשבת חשוב למי מהשכנים, או למשל שמדובר ביום חופשה, שרבים מצויים בבית ואינם בעבודה וכו'.

וייתכן, על פי שמדובר בדיירים חדשים, מדובר בהרעשה זמנית בלבד ולכן אולי מה שהכי בריא לשקט הפנימי שלך זה פשוט להתעזר במעט סבלנות. מתי שהוא כבר לא יהיה מקום בקירות לתלות תמונות או לקדוח מיני קידוחים :)

מידע על גישור ויישוב סכסוכים