פורום גישור

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
12:43

אינספור סכסוכים בעבודה

שלום, אני מנהל צוות מפתחים בחברת סטארטאפ. כל העובדים בצוות ממש תותחים, אבל יש אווירה ממש גרועה והם כל הזמן רבים אחד עם השני. האם כדאי להביא סדנת גישור? האם זה יעזור?
אינספור סכסוכים ‏(עו"ד ברק רובין)
15:45

אינספור סכסוכים

הי רועי
כשיש הרבה תותחים מתי שהוא יהיה פיצוץ :)
נראה לי זמן טוב לשינוי מערכתי במקום העבודה.
סדנת גישור יכולה מאד לעזור אבל לא נראה לי שזה פתרון מספיק במקרה זה. כך גם לגבי סדנאות אחרות בתחום התקשורת המקרבת והדינמיקות הקבוצתיות ויש הרבה מאד דברים טובים נגישים בתחום שוודאי יכולים לעזור.
נראה שרצוי לפעול מכל מיני כיוונים. ייתכן שטוב לשבת בנפרד עם כל עובד בשיחה אישית בה תנסה ללמוד את מקורות הבעיה. תוכל אולי ללמוד על תסכול הקיים אצל עובדיך, שעות עבודה רבות מדי, תנאי עבודה, או אם למשל יש גורמים בעבודה שיותר מרכזיים ביצירת סביבת עבודה לא טובה. אחרי המפגשים האישיים אולי יש מקום לשיחות בקבוצות עבודה יותר גדולות.
טוב למצוא דרכים יצירתיות וכיפיות (גיבושונים למיניהם) לשם מציאת מכנה משותף.
יש מומחי פנג שווי שיאמרו וודאי שכדאי לבחון שינוי במקומות בו הריהוט ממוקם במרחב העבודה, במיקום ובסידור הישיבה וכו'.
להנהלה וודאי אינטרס מובהק למציאת פתרון לבעיה, שכן אנרגיה רבה של כח יצירה, מופנה לטובת כח הרס. מעבר לכך שזה לא נעים לעבוד בסביבה כזו, זה גם לא כלכלי. יש לרתום את מנהלי החברה לעניין מבחינת זמן ומשאבים.
במילים אחרות יש צורך במנהיג. אם אתה יכול - קח את ההגה ונווט את ספינת התותחים לחוף מבטחים, כי הם בסך הכל טעו בדרך. הסיטואציה הזאת, כמו כל סיטואציה, באה רק כדי לגדול ממנה. בהצלחה.

מידע על גישור ויישוב סכסוכים