פורום זכויות רפואיות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:12

מחלת תשישות כרונית בעקבות שירות בצבא

שלום רב,
במהלך שירותי הצבאי, חליתי במחלת הנשיקה ולא טיפלו בי כמו שצריך. בעקבות זאת, אושפזתי בסוף בבית חולים צבאי, ואחרי כן סבלתי מבעיות רבות. אחד הבעיות המרכזיות היא שאחרי שהבראתי ממחלת הנשיקה, התחלתי לסבול מתשישות כרונית, בעקבותיה כמעט שחררו אותי מהצבא. עכשיו שהשתחררתי, ואני עדיין סובל מתשישות כרונית, תהיתי האם אני יכול לבקש פיצוי מהצבא או מביטוח לאומי?
17:38

מחלה שהתפתחה במהלך השירות הצבאי

גרי שלום. ההחלמה ממחלת הנשקות או בשמה המדעי מונונוקלאוזיס, אורכת זמן רב. התשישות ממנה אתה סובל, יכולה לנבוע מהמחלה הנ"ל ומהטיפול הכושל בה. ראשית, עליך לדרוש ממשרד הביטחון שיכירו בך כנכה צה"ל. כמובן, עליך לגבות עצמך במסמכים רפואיים מתאימים. ביטוח לאומי נמצא במקום שני, אם ח"ו לא תצליח במהלך הראשון שתעשה. קח בחשבון שתביעה לקצבת נכות מביטוח לאומי, עליך להגיש ללא שיהוי, כי אין אפשרות לקבל גמלה יותר משנה אחורה מיום הגשת התביעה. רפואה שלמה!
לראש הפורום >

מידע על משרדי ממשלה, מוסדות וחברות ממשלתיים