פורום זכויות רפואיות

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
07:41

כאבי גב בעבודה

המשרד שלי עובר מיקום בקרוב. עזרתי באריזות ומאז אני סובלת מכאבי גב נוראיים. מבדיקות הסתבר שיש לי פרצת דיסק. האם אני יכולה להיות מוכרת כנפגעת תאונת עבודה?
תאונת עבודה ‏(רו"ח ישראל גלס )
09:15

תאונת עבודה

הילה שלום. פגיעה בחוליה בגב בזמן עבודה ובמיוחד בשל הרמת משאות, נחשבת לפגיעה בעבודה. אבל, כשפנית לטיפול רפואי, היה עליך להביא מהמעביד טופס מיוחד של ביטוח לאומי. רצ"ב הקישור לטופס. http://www.btl.gov.il/טפסים%20ואישורים/forms/Work_Disability_and_Dependants_forms/Pages/250%20-%20טופס%20למתן%20טיפול%20רפואי%20לנפגע%20בעבודה.aspx ללא טופס זה, עלול ביטוח לאומי לא להכיר בפגיעה כבתאונת עבודה. אם נעדרת מהעבודה בשל כאבים כתוצאה מהפגיעה, עליך להגיש לביטוח לאומי טופס. רצ"ב קישור לטופס http://www.btl.gov.il/טפסים%20ואישורים/forms/Work_Disability_and_Dependants_forms/Pages/211%20-%20תביעה%20לתשלום%20דמי%20פגיעה%20והודעה%20על%20פגיעה%20בעבודה.aspx. לאחר מכן, עליך להגיש תביעה לקביעת דרגת נכות מעבודה. רפואה שלמה!
לראש הפורום >

מידע על משרדי ממשלה, מוסדות וחברות ממשלתיים