פורום יועצי מס

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
08:43

חשבונית\ קבלה

יש לי חנות שאנו שוכרים כ 10 שנים ללא חשבונית\קבלה בסכום 2000 ש"ח לחודש .ולפני חצי שנה חידשנו את החוזה ל 5 שנים נוספות בסכום של 3000 ש"ח השוכר מבקש חשבונית\קבלה האם אנו פטורים ממס הכנסה . השוכר טוען שאנו פטורים מלשלם א. האם הוא צודק ב. האם הוא מבקש באמצעות החשבונית\ קבלה לקבל החזרי מס על השכירות. ג. האם אנו בתור משכירים לא ניפגע מבקשת השוכרים. בברכה דני ותודה מראש.
09:45

חשבונית\קבלה

בחנות\עסק שמשכירים מאיזה סכום חייבים במס .ואם צריך להוציא חשבונית\קבלה מאיפה צריך לקבל או לגשת על מנת שיהיה לנו .בברכה דני ושוב תודה מראש.
השכרת חנות ‏(רו"ח אביב דואק)
08:58

השכרת חנות

יש להבחין בין המעמד מול מע"מ למעמד מול מס הכנסה. במידה ואינך עוסק מורשה (בעל עסק כלשהו), ניתן לפנות למע"מ עם השוכר ולקבל אישור שהשוכר יוציא חשבונית במקומך. התיק שלך במע"מ יהיה מוקפא. במידה ואתה כן עוסק מורשה חובה להוציא חשבונית מס. לעניין מס הכנסה מדובר בהכנסה לכל דבר ועניין החייבת במס הכנסה . חסרים פרטים כדי להעריך כמה ובכל אופן בדרך כלל מדרגת המס הראשונה הינה 30 אחוזים.ניתן לדרוש הוצאות הקשורות לפעילות זו.

מידע על יועצי מס