פורום יועצי מס

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
17:00

פרישה -מה מגיע לי מבחינת פיצויים?

השאלה שלי לאחר שעבדתי במקום עבודה 17 שנה והייתי בחלת שנה ,נתבקשתי לכתוב מכתב שאני מבקשת לפרוש ולאחר זמן מה אישרו את פרישתי בעקבות המכתב שכתבתי. הפיצויים שקיבלתי הם 30000 ש"ח .האם הדבר הגיוני לאחר שנים רבות אלו ?חשוב לי לציין ששמונים חודש היו על חמישים אחוז משרה ששכרי היה 3012 ש"ח ו95 חודש עבדתי מאה אחוז משרה והשכר היה 6024.ברשת המתנסים
פיצויי פרישה ‏(רו"ח אביב דואק)
17:07

פיצויי פרישה

לצערי על סמך הנתונים שהצגת לא ניתן לעשות חישוב נאות. בכל אופן את זכאית לפיצויים בוגבה שכר יסוד ברוטו לכל שנת עבודה. במקרה שלך מדובר בחישוב לשתי תקופות בהתאם להיקף המשרה שהשתנה. רצוי לפנות לאיש מקצוע שייבדוק את הנתונים ויעשה חישוב מדוייק יותר.
18:08

פרישה או פיטורין

תודה על ההיענות המהירה. רציתי לשאול האם יש הבדל בין בקשה לפרישה שביקשו ממני לכתוב מכתב או לפיטורין שאילצו אותי להתפטר ובמסווה ביקשו שארשום מכתב.האם זכויותיי נפגעו בפיצויים? אודה לך על תשובתך
פיטורין או התפטרות ‏(רו"ח אביב דואק)
09:14

פיטורין או התפטרות

אכן יש הבדל בין התפטרות לפיטורין, במקרה של התפטרות המעביד לא מחויב להשלים לך את דמי הפיצויים המגיעים לך מעבר לסכום שנצבר לטובתך בקופת פנסיה/ביטוח מנהלים. כמו כן תדרשי לזמן המתנה ע"מ לקבל דמי אבטלה במידה ותחליטי לתבוע.

מידע על יועצי מס