פורום עבירות מחשב ואינטרנט

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
13:46

פרסום בפורומים

שלום. יש לי עסק פרטי ולאחרונה אני מוצא בכל מיני פורומים העוסקים בתחום העיסוק שלי הודעות שמשמיצות אותי ואת השירות שאני מספק. אני חושד שמדובר בלקוח שלא היה מרוצה ושהחליט לצאת למסע נקמה. מה אני יכול לעשות כדי להפסיק את זה? אגב - אני ממש חושש שאם הוא יגלה שאני מתחקה אחריו הוא יעשה משהו רע לילדות שלי - הוא יודע איפה אני גר. אשמח לעצתך.
פרסום לשון הרע בפורמים ‏(עו"ד עמי נחמני)
12:38

פרסום לשון הרע בפורמים

עמית שלום ! שאלתך מורכבת, מצד אחד יש כאן (לכאורה) ,אדם שפוגע בשמך הטוב - לזה יש את חוק לשון הרע , הדבר הנוסף הוא החשש לפגיעה פיזית שלך ושל משפחתך, לזה לדעתי יש לשקול פנייה למשטרה עם כל הרגישות שבכך. באשר ללשון הרע הרי שנשאלת השאלה האם ניתן לעלות על מפיץ הכזב ? באופן עקרוני קיימת אפשרות כזו,אם מדובר באדם אחד שמייצר הודעות לשון הרע ממקום מוגדר ע"פ כתובת I.P,הרי זה פשוט,אם מדובר באדם שנוקט בשיטות מקצועיות ובכל פעם מפיץ מידע מכתובות שונות,נדרש איש מקצוע שידע להתחקות אחריו.
אם עסקינן בפן המשפטי,הרי שמדובר בהוצאת דיבה ועבירה על חוק לשון הרע. שגורמת לפגיעה בשמך ובהחלט יש מה לעשות בפן המשפטי ובתביעה בגין הנזק שנגרם לך - כמובן שגם בזה נדרשת הוכחת הנזק - המוציא מחברו עליו הראיה .
עמי נחמני,עו"ד
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי