פורום עבירות מחשב ואינטרנט

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:51

חדירה לפרטיות

שלום
יש לי בעיה שאני לא יודעת איך לפתור אותה-
אני שוכרת דירה וכשהייתי בעבודה בעל הדירה שלי ביקש להיכנס לדירה כדי לתקן בעיה שהייתה לי במקלחון וביקשתי שיתקן. אישרתי לו להיכנס. שכחתי שהשארתי את הלפטופ שלי פתוח וכשחזרתי הביתה ראיתי בהיסטוריה של האינטרנט שהוא גלש לי באינטרנט וראיתי את התיקייה של התמונות שיש לי פתוחה ואני לא פתחתי אותה.
זה מביך אותי מאוד אמנם אין לי תמונות אישיות מאוד אבל זה ממש הרגשה של חדירה לפרטיות.
אני מתלבטת אם בכלל להעלות את זה בפניו
מה האופציות שיש לעשות במקרה כזה?
חדירה לפרטיות ‏(עורך דין נחמני עמי )
17:28

חדירה לפרטיות

ישנן מספר בעיות : ( אין כאן באמת בעיה משפטית ובכל זאת לא ניתן לצאת מזה פטור בלא כלום ולכן .....
1 אכן יש כאן אי נעימות מול בעל הדירה - להלן המשכיר - אם נעיר לו , מה המשמעויות : הפסקת השכירות , איך אפשר יהיה להמשיך ולעבוד או לדבר , או להתנהל בעתיד .
2. מבחינה משפטית , הדבר הראשון שיש לעשות הוא להוכיח , להציג ראיות שאכן האדון הנכבד והבלתי מנומס ,אכן חיטט במחשב, גלש למקומות כאלה או אחרים וביצע כל מיני פעולות בלתי חוקיות בעליל שעלולות להזיק למחשבך, אם יש הוכחות ממשיות יש מקום לשקול .
המלצתי הבלתי מחייבת , להניח לדבר וללמוד לקח לעתיד .

עמי נחמני
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי