פורום עבירות מחשב ואינטרנט

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
15:15

הצקות של חברה מסחרית

שלום, יש חברה מסחרים שכל הזמן שולחת לי פרסום במייל. כבר ביקשתי 5 פעמים לא לשלוח לי את הפרסומות הללו, והם ממשיכים. זה נורא מציק כי מדובר על עשרות מיילים בשבוע, וזה ממש פוגע ביכולת להשתמש במייל. למיטב ידיעתי זה לא חוקי. מה אפשר לעשות עם זה?
הודעות ספאם ‏(עו"ד עמי נחמני)
23:23

הודעות ספאם

דורית שלום !
בעבר כבר דנתי בסוגיה זו , בתיקון מספר 40 לחוק התקשורת(בזק ושירותים),משנת 2008 - חל איסור מוחלט על משלוח הודעות פרסומת מסחרית במייל, בפקס, בהודעת SMS או באמצעות מערכת חיוג אוטומטי, ללא אישור של הנמען. הפצה ההמונית של פרסומות בלתי רצויות המכונה "ספאם" (או "דואר זבל") באמצעות רשת התקשורת. אכן זאת תופעה מטרידה מאוד ,אותנו הצרכנים - כרמית ועוד רבים, יש בשורה , ישנה מאוד אך תמיד חשוב ליידע את הצרכנים ולצערי יעציבו את משגרי הספאם .ניתן לנקוט נגדם בהליכים משפטיים - כל שעלנו להוכיח הוא ,שעשינו מאמץ והעברנו לשולחים מסר חד וברור, שיחדלו מלשלוח לנו את ההודעות , אם עשינו זאת והם בכל זאת לא חדלו ,ישנה עילה לתביעה משפטית .
המלצתי היא לפנות אליהם במכתב רשום (ולתעד את אישור המשלוח) ולדרוש להפסיק את שליחת ה- םיSMS, שאם לא כן תאלצי לפעול בפן המשפטי.
עמי נחמני , עו"ד
לראש הפורום >

מידע על עורכי דין פלילי