פורום משפט צבאי

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

הודעה/מחבר
תאריך ושעה
14:26

שיחרור עצור לאירוע משפחתי

בן אחי נמצא במעצר על עריקות ועדיין לא נכנס למשפט. הבן שלי יחגוג בר מצווה בשבוע הבא ואני רוצה שבן אחי יהיה איתנו באירוע. הוא ביקש להישתחרר רק באותו היום אבל לא מאשרים לו. האם יש משהו שאני יכולה לעשות? חשבתי לשלוח הזמנה כתובה בתקווה שזה יעזור אבל אני לא יודעת איך ולמי והאם זה נהוג ואם זה לא יכול לגרום לנזק יותר כבד.
חופשה ממעצר ‏(עו"ד שלמה רכבי)
17:39

חופשה ממעצר

יערית שלום,

האם הוגש נגדו כתב אישום לבית דין צבאי? אם כן - ניתן לפנות גם לבית הדין ולבקש שימליץ למפקד הכלא על חופשה חריגה (ניתן גם לנסות לרתום את התביעה הצבאית להסכים לחופשה).

אם לא מדובר בהליך בבית הדין הצבאי, אז בהחלט ניתן לפנות למפקד הכלא, לצרף מכתב מרגש של המשפחה, הזמנה כתובה וכדומה, ולבקש, באופן חריג, חופשה קצרה. ניתן גם לציין שהמשפחה תסכים לכל תנאי שיוצב להבטחת חזרתו לכלא במועד שייקבע וכדומה.

בברכה ובהצלחה (וברכות גם לילד הבר-מצווה),

עו"ד שלמה רכבי.

האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד.

מידע על עורכי דין פלילי