פורום ייצוג מעבידים

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
20:23

עובד שחזר בתשובה

שלום, אני מנהל עסק המצריך עבודה בשבתות. יש לי 5 עובדים, ואחד מהם הודיע שהוא חוזר בתשובה. הלכה למעשה, אין לי אפשרות להעסיק אותו כי אני מפסיד הרבה כסף על זה שהוא לא יעבוד בשבת. האם אני יכול לפטר אותו מבלי שהוא יטען שאני מפלה אותו העל רקע דת?
פיטורין על רקע אפליה דתית ‏(עו"ד ורו"ח ירון אבני )
13:34

פיטורין על רקע אפליה דתית

מנתוני השאלה עולה כי פיטורי עובד בשל היותו שומר שבת, ללא קשר אם הוא חוזר בתשובה, היא אפליה על רקע דתי שאסורה על פי החוק בישראל.
מעביד שיפטר עובד על רקע זה עלול לספוג ענישה משמעותית.
20:41

מה עליי לעשות?

תודה על תשובתך, אך האם יש פתרון אפשרי? האם אוכל לפטר אותו באופן חוקי? אני לא יכול להעסיק עובד שלא יכול לעבוד בשבתות, וזה מופיע גם בחוזה העסקה.
פיטורים ללא פגיעה בחופש הדת ‏(עו"ד ורו"ח ירון אבני )
13:11

פיטורים ללא פגיעה בחופש הדת

לפי תגובתך עולה כי הסכם העסקת העובד אישר את העבודה בשבתות,כלומר העובד ידע שהחברה מחללת שבת ואין בכך משום פגיעה בחופש הדת שלו, ומשכך ככל שאין אפשרות לשכור עובד נוסף שיעבוד רק בשבתות (כמחליף לעובד הדתי) אזי יש מקום לפנות לבית הדין לעבודה ולבקש להתיר את הסכם התעסוקה, בעילה של הפרת הסכם העבודה והטעיית המעביד בעת ההתקשרות
במקרה שכזה אין לטעמי פגיעה בחופש הדת, אך בכל מקרה מומלץ לקבל יעוץ פרטני מפורט יותר לפני החנייה לבית הדין
לראש הפורום >

מידע על דיני עבודה וביטוח לאומי