פורום פסיכיאטריה והפרעות קשב וריכוז

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
18:39

ציפרלקס במקום פרוזק

sד"ר יקר.
אני בת 50 ומיזה 15 שנה אני לוקחת פריזמה 2 כדורים של 20ג' וכדורי אלפרליד 1מ"ג.אני מכורה לאלפרליד ואני מקווה להפסיקו בזמן הקרוב.מצבי לקחתי את הכדורים בשל חרדות,והיום עם דמיון מודרך ועבודה עצמית אני מבינה שלא מתים מהתקפים כאלו.ניראה לי פשוט שההרגל עשה את שלו,ולכן אני לוקחת.אגב לעולם לא חשבתי להפסיק.כרגע אני גם בגיל המנפאוזה והגנקולוגית שלי המליצה לי לעבור לציפרלקס.אין לי מצב רוח ישנונית לא בא לי לעשות כלום(תסמין מנפאוזי).חזרתי מהפסיכאר כרגע (מנהל בת חולים שער מנשה) והוא המליצ על הציפרלקס אמר שהכדור איכותי יותר ואפ חזק יותר,ולא מין הנמנע שהוא יכול לנטרל לי את לקיחת האלפרליד.אגב הכדור 10 מ"ג? מה אתה אומר,כדי? זה באמת כדור טוב יותר,קצת עובדת עיצות וחשוב לי לקבל המלצה נוספת.
נ.ב. תודה שקראת את "מגילת העצמאות שלי"
כדור הפלא.. ‏(ד"ר אריאל גאון )
02:00

כדור הפלא..

שירה שלום. תודה לשאלתיך. בת 50.. יפה מאוד, ש לך לחיות עוד 40 שנה לפחות. כך שכדאי, לחיות טוב ובלי חרדות. טיפל בפריזמה 40 מיליגרם במשך 15 שנה היה טוב ומאוד עזר לך. כעת לא עושה את עבודה שלו. עכשיו שאלה מה עושים. אופציה אחד - להמשיך לסבול ולפחד מה שינויים. אופציה אחרת היא לנסות לשנות טיפול לתרופה אחרת. האם משהוא יכול לחתום לך ולעשות חוזה אישי שהתרופה החדשה היא התרופה פלא...? התשובה היא לא ולא ולא!!!. עכשיו ברור שצריכים להתאים לך טיפול. ברור שהשאלה היא, מה יקרה אם לא עזר לי - חוזרים לטיפול הקודם שכן עזר לך. אגב טיפול ב ציפרלקס הוא טיפול טוב ויעיל. אין לי כל צל של ספק שטיפול בשיחות, קוגניטיבי התנהגותי, מאוד עוזרים לך. כדי לנסות את הטיפול החדש. בהצלחה ולילה טוב. תודה שפנית אלי.
16:27

מקסים,אומני,ומלא אהבה ווהקשבה לזולת

לראש הפורום >

מידע על פסיכיאטרים