פורום פסיכיאטריה והפרעות קשב וריכוז

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
19:21

מצב מסובך דעה שניה והחלפת כדורים

אני כבר 10 שנים לוקחת כדורים פסיכיאטרים.היו מצבים שונים וגם אישפוזים.אני סובלת מחרדות חדות ואגוראפוביה(פחד ממקומות פתוחים).החלפתי הרבה רופאים.כי אני במעכב בבריאות הנפש.כל רופא עם גישה שלו.וקוקטייל תרופות משלו.אין באפשרותי להיות ניידת למרחקים.אפילו באותה עיר.איך אוכל להתייעץ עם רופאים אחרים,כי הרופא במרפאה לא עונה לציפיות שלי גם ביחס וגם בהחלפת כדורים..לצערי הייתי לוקחת הרבה סוגים מקבוצות שונות ...כמו שפן נסיונות.יש אפשרות ליעוץ בסקייפ וכדומה.
רופאים וגישותהם.. ‏(ד"ר אריאל גאון )
14:17

רופאים וגישותהם..

ויקה שלום. צר לי לשמוע שכל כך קשה לך עם הרופאים בעיקר בזה שאת יודעת שתלויה בהם. יש מספר אופציות, למשל את יכולה לפנות לקופה שלך וסביר להניח שיש להם פסיכיאטרים בקופה לא קשורים לברה''נ. את יכולה לעבור קופה. אני בטוח שהרופאים האלו רצו לעזור לך בדרכם ולא התאים לך. עשית פעם טיפל קוגניטי התנהגותי.? CBT סוג של טיפול פסיכולוגי מאוד יעיל במקרים של חרדות. יש עוד מספר אופציות כגון אשפוז במסגרת יחידת יום/אשפוז יום. עם כל הכאב והסבל שההפרעות אלו גורמות אני מניח שעם הטיפול התרופתי הייתה סוג של דעיכה בסימפטומים. ויקה, אני לא מכיר אותך ולא שופט אותך. מצד שני לאחר יותר 15 שנות ניסיון בקליניקה, כאשר אומרים לי שכל הרופאים לא בסדר מעלה סימן שאלה על מה קורה אם מי שאומר זאת. אני בטוח שאת סובלת מאוד, אין ספק. אך לדעתי כדי לעשות שוב בדיקה על כל התהליך שעברת עד היום ולראות חוץ מרופאים לא טובים ועקשנים, איך אפשר מצדך להגיע לשינוי הרצוי ולחיות את חייך טוב יותר. תודה שפנית לפורום ובהצלחה.
לראש הפורום >

מידע על פסיכיאטרים