פורום פסיכיאטריה והפרעות קשב וריכוז

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
חולשה ועצבים! ‏(שלומי)
14:30

חולשה ועצבים!

שלום אני שלומי ואני לא יודע מה בדיוק יש לי כלומר אני מרגיש לאחרונה בחילות וחוסר תפקוד וחולשה וכל זה נפתר לאחר שאני לוקח את הדפאלפט כרונו אבל כדי להעביר תופעת לוואי של אי שקט וחוסר רוגע אני נאלץ לעשות אוננות ורק אז כשאני גומר לעשות את זה אני נרגע אבל עדיין לפעמים ממשיך להיות לי חוסר רוגע איך אני פותר את זה שאני לא אצטרך לאונן כדי להירגע ומה בדיוק האבחנה המדוייקת למי שמרגיש חולשה ולוקח דפאלפט כרונו למה בדיוק זה עוזר? בבקשה תפנה אותי למישהו או שתענה לי בבקשה.
חוסר רוגע.. ‏(ד"ר אריאל גאון )
01:32

חוסר רוגע..

שלמי שלום, תודה שפניתה לפורום.
טיפול ב VALPROIC ACID depalept הוא טיפול לאנשים שלוקים בהפרעה נוירולוגית כגון מחלת הנפילה או אנשים שזקוקים לתרופה שתפקידה היא מייצב מצב רוח. לעיתים תרופות שונות עלולים לגרום לחוסר שקט. לעיתים החוסר שקט נובע מקשיים רגשיים. ברור לך שהפורום אינו מקום לאבחן פסיכיאטרי וברור לך שהפורום אינו מחליף של פסיכיאטר. לכן אני ממליץ לך לפנות לפסיכיאטר מטפל ולבדוק רמה התרופה בדם, לבקש ממנו שיסביר לך משמעות ההפרעה שבעקבותה מקבל טיפול תרופתי. מצד שני וכפי שאמרתה, אוננות יכול להיות דרך לא מועילה להתמודד עם אי שקט וגם עם תסמיני חרדה. אך לא לאורך הזמן. לכן חשוב מאוד לברר עם רופא המטפל שלך.
בהצלחה.
לראש הפורום >

מידע על פסיכיאטרים