פורום פסיכיאטריה והפרעות קשב וריכוז

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
פשוט הרס ‏(ניסים חדידה)
11:58

פשוט הרס

אחרי תאונת דרכים3.4.09מטופל נפשית ופיזית מאז אבל27.7.14עברתי את סיוט חיי ועדיין ברמות של חרדות קשים פחדים וכאבים מטורפים גוף וראש חזרתי מביתץ הכנסת אחרי2דקות נחנקתי מאחור שניות ממות עד שצעקות הצילו את חיי אוגרפתי בראש נגררתי לכניסה נופצתי על הזכוכיות היזמנו 100 ועצרו אותי כ8חודשים כל היום בוכה ובוכה ובחרדות ועדיין מתנקלים לי ומאיימים עליי הותקפתי בכתפיי מוצש שעבר אחרי שחזרתי הביתה הבדלה וירדתי לסיגריה ואז אנדרה כתף ימין שלו בשמאל שלי ובוריס כתף שמאל שלו בכתף ימין שלי ואני עם הקפה שנשפך במעגלים ומוסיף שידאג לישחוט אותי לא יורד מהבית לא100 בחיים לא פשוט חיי נהרסו ברמות קשות
תקופה מאוד קשה ‏(ד"ר אריאל גאון )
18:20

תקופה מאוד קשה

ניסים שלום, אני מבין שאתה עובר תקופה מאוד קשה, אתה סובל, ומרגיש תקוע בתוך מציאות כואבת. סיפור מורכב וכואב. אתה זקוק לעזרה הקדם האפשרי. אני ממליץ לך לפנות לטיפול פסיכיטרי ופסיכולוגי ביחד. כדאי לפנות לקופה שלך או לשרותים במרכז לבריאות הפש הקרוב לביתך.
בתקווה שעזרתי לך, תודה רבה שפניתה לפורום ובהצלחה.
נהרסתי ‏(ניסים תודה על התשובה מטופל אצל פאשטרנק ג)
11:28

נהרסתי

קיבלתי מיכתב לבית משפט וכולי ממוטט עם מחשבות אובדניות במידה ותהיה טעות וכלא אתרבד אבל מה אני יעשה פוחד מוות מבית משפט ברוריה גונן המקסימה והאנושית רק היא בה מטפלת בי יש לי4בנות מדהימות ו5נכדים מנהלות בבתי חולין שערי צדק אסותא ובר20 ומוריה ב10 מת מפחד מבית משפט כלא מת
לראש הפורום >

מידע על פסיכיאטרים