פורום קידום אתרים SEO

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
20:19

שאלה לגבי קידום אתר

שלום, בנו לי אתר חדש והחברה שבונה את האתר הציעה לי לקדם את האתר. העניין הוא שאני לא הייתי מרוצה ממנה בכלל ואין סיבה שאמשיך איתה אבל הצליחו לשכנע אותי שזה חשוב לעשות קידום של האתר כי לא מספיק שהוא קיים.
עכשיו אני לא מכיר חברות קידום אתרים וכשחיפשתי באינטרנט מצאתי שיש חברות כמו סאו סימפל ושמות אחרים שאני לא זוכר כרגע שזה מה שהן עושות. הסתכלתי באתר שלהם והלכתי לאיבוד כי יש קידום בגוגל, פרסום בגוגל, בפייסבוק וכו' ואני לא יודע במה מתחילים, כמה זה עולה ומה הכי משתלם.
האם תוכלו לעזור לי קצת להבין?
אגב האתר שלי הוא בתחום של מגנטים לאירועים.
11:32

שאלה לגבי קידום אתר - תשובה

שלום גידי,

אין ספק שבמציאות הדיגיטלית העכשווית אין זה מספיק לבנות אתר ויש לדאוג לנוכחות דיגיטלית ברשת. ראשית יש להבין שהשיווק הדיגיטלי מתחלק למספר תחומים כגון: קידום ממומן בגוגל (SEM), קידום אורגני בגוגל (SEO) ורשתות חברתיות. קצרה היריעה מלהסביר על רגל אחת את השוני בין התחומים ואת היתרונות שלהם ולכן אני ממליצה לתאם פגישה עם חברת שיווק דיגיטלי מובילה על מנת לקבל מענה מדויק והתאמה מלאה לצרכים שלך. בינתיים אני מזמינה אותך להיכנס לאתר http://www.zap360.co.il/
בו תוכל להבין קצת יותר אודות תחום השיווק הדיגיטלי
לראש הפורום >

מידע על קידום אתרים - SEO, SEM