פורום פרסום בסלולר

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
16:54

פרסום עסק קטן בסלולר

אני מעצבת בגדים יחסית טריה. אני רוצה לפרסם את עצמי כמובן וכרגע יש לי רק עמוד בפייסבוק. איך היית ממליץ לי לפרסם את עצמי גם בסלולר אם בכלל?
13:20

פרסום עסק קטן בסלולר

שלום מורן,
ראשית שיהיה בהצלחה עם העסק החדש!
לגבי פרסום בסלולר, אני ממליץ כיום על תמהיל פשוט יחסית שמתאים לעסק הקטן. המטרה היא להשיג נוכחות אונליין טובה, כך שהמשתמשים ייפגשו אותך בכל מקום בו הם מחפשים עסקים מסוגך ובכלל. כמו כן, הסלולר מאפשר לקדם את העסק הקטן ברמה הלוקאלית ביותר וזה יתרון גדול לעסק מתחיל מסוגך שפועל ברמה מקומית ותקציביו אינם גדולים.
לפיכך, אלו 2 הרכיבים העיקריים שאני ממליץ עליהם:
1. התאמת האתר לגלישה בסלולר: אם כבר קיים אתר אינטרנט רגיל (דסקטופ), חשוב להתאימו לגלישה בסלולר בצורה מקצועית תוך שמירה קפדנית על כללי SEO. אם אין גם אתר דסקטופ מומלץ לבנות מראש אתר מותאם לכלל הפלטפורמות (כולל טאבלטים). המשמעות של אתר לא מותאם לסלולר היא שכיום קרוב למחצית מהגולשים באים מהסלולר והם חווים גלישה רעה. רוב המחקרים מראים שרובם המכריע יעזבו את האתר ויעברו למתחרים.

2. פרסום לוקאלי ממוקד לתחום העיסוק - המטרה להגיע בצורה אפקטיבית לקהל היעד. דוגמא טובה לכך היא פרסום בסיווג "מעצבי אופנה" בדפי זהב (באינטרנט כמו גם בסלולר). ובכלל אני ממליץ לך לבחון את כלל הפתרונות של דפי זהב בין הפתרונות שתרצי לבחון.

תודה ושוב בהצלחה
לראש הפורום >

מידע על טלפונים סלולריים