פורום פרסום בפייסבוק

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
דף עסקי ‏(יעל)
14:28

דף עסקי

תוכלי להסביר בבקשה מה ההבדל בין דף עסקי לדף פרטי ? אם אני בעלת עסק ואני מוסיפה עדכונים לגבי העסק שלי בדף הפרטי שלי, מדוע זה לא מספיק?
הבדלים בין דף עסקי לפרטי ‏(נעמה גולדשטיין לוי)
09:50

הבדלים בין דף עסקי לפרטי

היי יעל, רצוי ומומלץ לנהל עמוד עסקי בכדי לקדם עסק וזאת משום מספר הבדלים מהותיים:
1. עמוד עסקי לא מוגבל מבחינת כמות החברים והשאיפה שלנו בכל עסק ליצור קהילה רחבה.
2. בעמוד עסקי אין צורך לשלוח בקשת חברות ולחכות שתאשרי אלא פשוט לעשות לייק לעמוד ולקבל את כל העדכונים (מקל עלייך וגם על האוהד).
3. בעמוד עסקי יש לך מערכת ניהול חכמה שאת יכולה להסיק ממנה שלל מסקנות על קהל האוהדים שלך, הפעילות שלך, החשיפה שלך ועוד, ובכך ליצור תכנית פעולה המתאימה ביותר לקהל האוהדים הנוכחי והפוטנציאלי שלך.
4. ניתן לשתף עם מדיות חברתיות אחרות, ליצור טאבים מגוונים, להוסיף אפליקציות, לחבר את העמוד לאתר הלקוח עם תוספים שונים של פייסבוק.
5. ניתן להפנות סטטוסים לקהל מפולח.
6. העמוד פתוח גם לכאלה שאינם אוהדים ובכך מזמין קהל רחב יותר לייצר אינטרקציה בעמוד ולהיות חשוף לכל התכנים.
7. ניתן להוסיף מס' מנהלים לעמוד ולייצר זמינות גבוהה יותר.

חשוב גם לעשות הבדלה משמעותית בין התכנים שאת רוצה לייצר ברמה האישית שלא בהכרח פונים או מעניינים קהל המחפש לקבל מידע אודות העסק שלך לבין תכנים שמקדמים עסק, בונים לו ערך מותגי, מקדמים את מוצריו השונים ופונים לקהל המחובר אל אליו ומעוניין לקבל עדכונים אודותיו.
פייסבוק עצמו גם לא "מחבב" במיוחד פרופיל פרטי המשמש לקידום עסקים ועלול לסגור לך את הפרופיל.
לראש הפורום >

מידע על שיווק ופרסום באינטרנט