פורום פרסום בפייסבוק

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
פרסום פרקטי ‏(אפרת)
10:01

פרסום פרקטי

שלום נעמה, איזה עצה תוכלי לתת לי לקדם את הדף שלנו (מוסך)
דבר נוסף האם פרסום עסקי לא חינמי תורם? ואיך מפרסמים כך?
פרסום פרקטי ‏(נעמה גולדשטיין לוי)
13:07

פרסום פרקטי

היי אפרת,
אשמח לתת עצות, אשמח אם תוכלי לכוון אותי לגבי המטרה ובהתאם אוכל לייעץ לך (חשיפה, לייקים, תוכן מעניין וכו).
לגבי פרסום בתשלום - כיום כשהיכולת האורנית מוגבלת עד כמעט לא קיימת בעמודי פייסבוק, אין זכות קיום לעמוד ללא פרסום ממומן. אם תרצי להרחיב את הקהילה, לחשוף את הפוסטים לחברי עמוד הקיימים או לכאלו שאינם חברים, להגדיל טראפיק לאתר דרך עמוד הפייסבוק ועוד, עמכט ולא תהיה בידיך היכולת לעשות זאת ללא פרסום ממומן.
בנוסף פרסום במערכת המודעות של פייסבוק נותן לנו אפשרויות מתקדמות לפילוח קהל מדוייק ורלוונטי לעסק שלנו, שימוש בקהלים מותאמים מתוך אתרים שונים ברשת ובעלויות פרסום מועטות באופן יחסי למדיות האחרות. תוכלי לעשות זאת בעצמך ע"י חיפוש מדריכים שונים ברחבי הרשת או שתוכלי לפנות אלינו בזאפ גרופ ונשמח להעמיד לרשותך צוות שיודע לעשות זאת בצורה מקצועית ונכונה.
המשך.. ‏(אפרת)
13:31

המשך..

נעמה
רציתי לדעת לגבי תוכן מעניין
וגם אשמח דרככם לעשות את הפרסום
תוכלי לחבר אותנו?
תודה

תשובה ‏(נעמה גולדשטיין לוי)
09:42

תשובה

אפרת,
אשמח אם תשאירי מס' טלפון ואדאג שיצור עמך קשר בהקדם האפשרי. המשך יום נפלא :)
המשך.. ‏(אפרת)
12:10

המשך..

הנייד שלי 0577248183
תשובה ‏(נעמה גולדשטיין לוי)
12:14

תשובה

תודה אפרת אדאג שיחזרו אליך בהקדם האפשרי.
11:41

מודעה או קידום

שלום נעמה
מה יותר משתלם, מודעה ממומנת או קידום של פוסט, בהנחה שבשני המקרים ניתן לפלח את קהל היעד,
תודה,
אבי
מודעה או קידום ‏(נעמה גולדשטיין לוי)
15:11

מודעה או קידום

היי אבי,
אני באופן אישי פחות מאמינה באופציית הבוסט של פייסבוק מאחר ולרוב מגיעה לאנשים לא רלוונטיים ומוגבלת מאוד מבחינת טרגוט. כאשר אנחנו רוצים לחשוף פוסט יש מטרה לחשיפה ולכן אעדיף לקדם את הפוסט דרך מערכת המודעות על מנת שיגיע לקהל מדוייק ורלוונטי לאותו פוסט שקידמתי.
לראש הפורום >

מידע על שיווק ופרסום באינטרנט