פורום פרסום בפייסבוק

האם אתה מומחה בתחום זה?

zap דפי זהב מפעילה עשרות פורומים, המנוהלים ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם. זה המקום עבור הגולשים והצרכנים לשאול, להתייעץ ולקבל הכוונה אמינה ומקצועית. כעת לפורום זה דרוש מנהל מקצועי חדש. מעוניין/ת לנהל את הפורום? לחץ/י כאן >

לראש הפורום >
הודעה/מחבר
תאריך ושעה
08:40

פרסום ממומן

שלום נעמה.
עשיתי כמה פעמים פרסום ממומן, והלייקים שקיבלתי עליו היו לא רלוונטים בעליל לעסק שלי, וחלקם הגדול היה נראה כפרופילים פיקטיבים.
יש לך רעיון למה זה קרה?
פרסום ממומן ‏(נעמה גולדשטיין לוי)
11:28

פרסום ממומן

היי גיל,
אשמח לדעת מה היא ההגדרה שלך לפרופיל רלוונטי?
חשוב לדעת כי גם אם נוספו לייקים חדשים לעמוד דרך קמפיין ממומן הם לא בהכרח ייחשפו לתכני העמוד מאחר והחשיפה האורגנית של פייסבוק היום מאוד מוגבלת ולכן אולי אתה מגדיר אותם לא רלונטיים אך אין זה בהכרח נכון.
עוד לגבי רלוונטיות - יכול להיות והבעיה נעוצה בפילוח לא מדוייק ולכן הגעת למשתמשים לא רלוונטיים לעסק הספציפי שלך. לגבי פרופילים פיקטיביים בהנחה שהפילוח היה מדוייק אין סיבה שכך תהיה התוצאה ואשמח לראות נתונים אמיתיים על מנת לבחון את המקרה.
11:33

פרסום ממומן

גם אני נתקלתי לא פעם בלייקים לפרסום ממומן מכאלה שבעליל אינם עונים על הפרופיל שהגדרתי לקהל היעד, למשל איזור גיאוגרפי ספציפי, או דוברי עברית בלבד וכד'. אני גם ראיתי סרטון מארה"ב על מפרסם שחקר את הבעיה והגיע למסקנה שאכן ישנם מלייקקים שאינם עונים על פרופילים מוגדרים.
17:13

פרסום מגיע רק לערבים.

בעקרון, אני מפרסם כלי נגינה, וכל הלייקים שבאים מהפרסום הם תמיד של ערבים, שכשאני נכנס לפרופילים שלהם, ברור לחלוטין שבינם ובין העסק שלי אין שום קשר. רבים מהם מציינים שהם עובדים בפייסבוק, מה שמעלה תהיה שאולי הם עובדים בשביל חברות שמוכרות לייקים וקליקים.

וגם לא נראה לי הגיוני שאני מפלח לפי שפה, לפי תחומי עניין וכל התגובות באות רק מערבים. איך אני יכול להראות לך נתונים אמיתיים?

תודה.
פילוח ממומן ‏(בטיחותי)
17:51

פילוח ממומן

אשמח גם לקבל תשובה כי זו באמת תופעה מוזרה שגם אני נתקלת בה
15:15

פרסום ממומן

היי גיל,
אשמח אם תרשום לי את הנתונים בהודעה בפורום במידה וזה בסדר מצידך על מנת שאוכל לבדוק ולהבין מדוע זה קורה ככה.
19:14

פרסום ממומן

מה זה אומר הנתונים?
09:36

פרסום ממומן

נתוני הפילוח שלך
לראש הפורום >

מידע על שיווק ופרסום באינטרנט